Poseł Łącki chce wyjaśnienia sprawy pobicia pacjenta. „Nie ma mojej zgody na takie zachowania”

2023-03-13 15:05
Karol Szumny
2023-03-13 15:05

Poseł na Sejm RP Artur Łącki zapowiedział, że podejmie wszelkie działania, które doprowadzą do wyjaśnienia sprawy pobicia pacjenta w gryfickim szpitalu.

Poseł Artur Łącki chce wyjaśnienia sprawy pobicia pacjenta.

Kilka dni temu wyemitowano reportaż „Interwencji” telewizji Polsat. Ujawniono w nim szokujące nagranie, na którym widać, jak w gryfickim szpitalu lekarz kilkukrotnie uderza pacjenta.

O całej sprawie pisaliśmy tutaj: Ordynator gryfickiego SOR pobił pacjenta? Jest nagranie i reportaż INTERWENCJI

Poseł na Sejm RP i Przewodniczący Rady Społecznej SPZZOZ w Gryficach Artur Łącki zapowiedział, że podejmie wszelkie działania, które doprowadzą do wyjaśnienia tej sprawy.

„W związku z wyemitowanym 10 marca 2023 roku przez telewizję Polsat programem „Interwencja” oświadczam, że jako poseł na Sejm RP i przewodniczący Rady Społecznej Szpitala Wojewódzkiego w Gryficach, podejmę wszelkie działania, aby sprawa została wyjaśniona, a osoby winne poniosły konsekwencje” – napisał Artur Łącki w mediach społecznościowych.

Poseł na Sejm RP dodał, że zwrócił się już do dyrekcji szpitala o wyjaśnienie, jakie kroki zostały podjęte w związku z tą sprawą. Po otrzymaniu odpowiedzi Artur Łącki zamierza w trybie pilnym zwołać posiedzenie Rady Społecznej. „Nie ma mojej zgody na takie zachowania” – podkreślił.


Komentarze (12)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Pobierowo

odpowiedz
14.03.2023 19:52

Nie ma mojej zgody na takie zachowania” A na co P. Pooseł wyraża zgodę ???? Proponuje połączyć siły z radny . P. Czyrnym . Zapewne kolejne tereny zmienia przeznaczenie .

Ola

odpowiedz
14.03.2023 20:32

Ten pan powiedział ,że nie ma zgody na takie zachowanie . To oznacza ,że coś znaczy i po wyborach jak wygra to bendzie zgoda . A czy w planach jest także szarancza. Do jedzenia🤔🤪

janina

odpowiedz
14.03.2023 13:01

Nie tylko w szpitalu tak się zachowują,również w przedszkolach jaki szkołach jak widać na obrazkach.Po prostu patologia społeczna ,wracamy do średniowiecza tylko maczugi zadarmo rozdawać.Nie tylko maczugi będą rozdawać w Gryficach zadarmo ale również stołeczki w urzędach!np.w T.B.S.Gryfice synków się przyjmuje wg uznania tatusia prezesa,a ten darmozjad do pracy chodzi jak chce za nasze społeczne pieniądze.I ma być dobrze w tym pos...... m Państwie!

Mirek

odpowiedz
14.03.2023 17:56

Samorządy prowadzą szpitale, szkoły itd.... A tu w samorządzie rządzi PO . I wszystko.

WASZ OSTRY DYŻUR

odpowiedz
13.03.2023 19:38

cały ten szpital i jego pracownicy to "ITLEROWCY" oni zbijają ludzi zamiast im pomagać. SOR jebany SOR godzinami ludzi traktują jak w obozie zagłady, ludzie czekają na pomoc wykrwawiając się, a oni kawke popijają, śmieci nie lekarze, te szmaty mają cichy układ z policją,jak jakiś policjancik typowy cwelek frajerek źle obliczy swoje siły na obywatel i ŚPB mu nie wyjdzie albo do oczka gówno wleci. przyjmują ich bez kolejki jakby byli fuj wie kim!!! a w poczekalni ludzie umieraja ! taka to jest sprawiedliwość w tym cwelostwie i układach! obyście wszyscy na tym SORze się wykrwawiali jak zwykłe szczury no i wasze rodziny też i wtedy zobaczycie jak to jest fajnie jak nie udzielą wam pomocy na czas, ajk jej udzielą to jescze po mordach powinniście dostać za cwelostwo

@ Wasz

13.03.2023 19:38

No,to się popisaleś-chamstwem.

Lola

odpowiedz
13.03.2023 20:31

Tego gru.a obić jak gruszkę,poczuje jak to jest ,za dużo luzu ,czuł może czuje się tam jak pan na włościach, tam kamery są a on odwala taka lipę, ale siara

jan

odpowiedz
13.03.2023 21:12

Nic mu i tak nie zrobią ha Polska

olo

odpowiedz
14.03.2023 18:41

Proszę nie zapominać że nasz poseł jest w zarządzie szpitala, to on popiera takich ludzi, jednym słowem to jego kolesie - .wniosek to już jest zamiecione pod dywan.Lekarze z Gryfic mają we krwi używanie przemocy,przypomnijcie sobie gościa o nazwisku Kozak-walił z główki,ten pięściami.Powinniśmy sami ich wyrzucić na zbity pysk,razem z zarządem- dość burdelu w tej umieralni,

15.03.2023 08:40

Rodzi się wzór nowej matki polki - dba o lasy i ku.asy, a swoje własne dzieci wpycha w łapska przyjaciela domu - pedofila i ćpuna. Ale ważniejsze są hasła: wy......lać, niż bezpieczeństwo własnych dzieci. Faliński był duszą towarzystwa od lat i wszyscy się orientowali w jego aktywnościach. Gdyby tak zapytać o to pana Nitrasa, to jaka padłaby odpowiedź?

Kasia

15.03.2023 08:40

Do L . Dobre i prawda . A co to za matka co dzieci pcha do tych panów. 👎

REWALEK

odpowiedz
15.03.2023 14:22

Chyba debile nie będą już na nich głosować