Poseł Artur Łącki z mównicy sejmowej krytykuje posłów prawicy [FILM]

2021-04-14 15:14
Redakcja
2021-04-14 15:14

Zdaniem posła Artura Łąckiego wszyscy posłowie powinni zająć się tematem szczepień, Krajowego Programu Odbudowy, pomocą dla przedsiębiorców i wieloma innymi tematami ważnymi dla ludzi. Tymczasem, dziś Sejm zajmuje się wprowadzeniem nowoczesnego systemu poboru opłat od obywateli za przejazd autostradą.

Nowoczesne i efektywne pobory opłat za przejazd autostradą – tak, to temat istotny, ale wolałbym, byśmy zajmowali się nim po zakończeniu tej strasznej pandemii. Posłowie Zjednoczonej Niegdyś Prawicy argumentują, że robią to dla „dobra ogółu”. Mogę przedstawić kilka tematów zastępczych, które powinny być w tym momencie omawiane w Sejmie: szczepienia, Krajowy Program Odbudowy, pomoc dla przedsiębiorców i wiele innych.
DOBRO OGÓŁU. Tak, tym macie obowiązek się kierować. Nie dobrem partyjnych kolegów, nie dobrem waszego prezesa, nie dobrem byłego wójta Pcimia i wreszcie nie dobrem własnych rodzin i przyjaciół.
Dobro ogółu. Powinniście każdego ranka siadać i pisać po tysiąc razy: Będę się kierowała dobrem ogółu, będę się kierował dobrem ogółu….
Może wtedy zrozumiecie, po co tu jesteście.

źródło: Facebook Artur Łącki - polityk.

Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Internauta

odpowiedz
16.04.2021 02:23

Pan Łącki i PO to szczególnie się kieruje dobrem ogółu.Jak byli przy władzy to zrobili dokładnie wszystko odwrotnie niż obiecywali.Podwyższyli wiek emerytalny choć nie było to konieczne,ukradli z OFE 1.5 mld.zł.Polakom a D.Tusk publicznie powiedział że to nie są pieniądze Polaków.etc...Pozwalali kraść podatek VAT.Dzisiaj donoszą na Polskę do Brukseli i domagają się kar finansowych dla Polaków po to aby dostać się do władzy i się bogacić a Naród okłamywać i okradać.To jest dobro ogółu według PO i posła Łąckiego.

Olgierd

odpowiedz
14.04.2021 22:21

Nie jesteście warci kłaka , z ogona mojej kobyły

15.04.2021 09:44

Panie Łącki zobacz pan jaki jest pan popularny 21 wpisów ile jest pozytywnych. Szkoda szargać nazwisko

andrzej

odpowiedz
16.04.2021 10:55

Panie Łącki- skoro się cwaniaku kierujesz dobrem Gryficzan,dobrem Polski proszę zdradź nam kto cię zaszczepił w tym wieku.Chyba że zostałeś pracownikiem szpitala .Jesteś taki sam buc jak pozostali twoi koledzy-wejdź do pierwszej lepszej przychodni,popatrz - która grupa wiekowa się szczepi- tylko przynosisz wstyd- typowy hipokryta

Swój

odpowiedz
15.04.2021 11:00

Ludzie co wy się tak kłócicie ani jedni ani drudzy nie są warci kto by nie był to i tak dupa bo martwią się o własne interesy i dupę ważne żeby im było dobrze a my dostaniemy ochłapy jak coś zostanie

gryficzanka

odpowiedz
16.04.2021 11:06

Panie łącki dobre rady ale dla pana. Proszę powiedzieć jaką zasadą kierował się pan szczepiąc się poza kolejnością w Gryficach?

Z Gryfic

odpowiedz
15.04.2021 17:43

czy można oddać Polskę różnym Arturkom , Rafałkom i Robertom ?

Leo

odpowiedz
15.04.2021 19:27

Płacz matki nad osranym dzieckiem.

Stiepan

odpowiedz
18.04.2021 09:20

A ty człowieku czyim DOBREM się zajmujesz?Ogółu?Swoją DUPĄ!!!Przyznaj się człowieku z wybujałym EGO ile zgarnąłeś z TARCZ?Kupę kasy!A ile wypłaciłeś Pracownikom? Porównując to co zgarnąłeś to ZERO!!!I jeszcze masz czelność śr. ć na rząd!!!???Ktoś powiedział, że siedziałeś w OŚLEJ ŁAWCE i modliłeś się, aby nie wyrwano cie do odpowiedzi!!!!No i ta SORBONA REWALSKA!!NIESZCZĘSNA!!!