Poseł Artur Łącki wypowiedział się w temacie polskiego weta

2020-11-23 17:44
Adam Litwinowicz
2020-11-23 17:44

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział brak zgody polskiej strony, aby przyznawanie funduszy unijnych było zależne od praworządności. Polski Rząd zapowiedział weto. Poseł KO Artur Łącki w czasie konferencji prasowej wypowiedział się w tym temacie.

Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Piotr

odpowiedz
24.11.2020 06:11

A jakby tak powołać instytucję państwową która by zbadała legalność dochodu i majątku posła Łąckiego.Bo lubi luksusy i ma dużo w posiadaniu różnych dóbr.PO okradała i okłamywała Polaków i robi to do dzisiaj.PiS jaki jest każdy widzi i dużo pomógł zwykłemu Kowalskiemu.

m.waldek

odpowiedz
23.11.2020 21:46

łęcki przestan gadac farmazony

Ale Fajans

odpowiedz
24.11.2020 00:26

Kupiłeś mandat posła,to doucz się jak coś mówisz,a tak na marginesie może powiesz ile przez te 16-lat Polska wpłaciła do Unii i za ile Tatuś po układach kupił Ci Ośrodek w Pobierowie.

Maruder

odpowiedz
23.11.2020 21:05

Ta unia dała, za darmo nic nikt nikomu nie da. Już niedługo i tak ten system pier..e i zobaczymy co wtedy wymyślą światowy kołchoz?

Leszek

odpowiedz
24.11.2020 07:22

Panie Arturze Pan absolwent prawa i takie dyrdymały Pan opowiada - wstyd, jeszcze raz wstyd.

Jasiu

odpowiedz
23.11.2020 18:17

Spasł się jak wieprz i jeszcze mu mało

gra

odpowiedz
24.11.2020 12:55

Poseł, który kilku zdań nie potrafi powiedzieć z pamięc tylko czyta z kartki. Brednie ile Polska w tym czasie dopłacila do UE. Kto, kiedy i gdzie mówil o wyjściu z UE?? fakty a nie demagogia panie pośle!!

marko

odpowiedz
24.11.2020 14:45

Panie Łącki każdy kapitał ma narodowość nawet złodziejski. Ładnie pan mówi o drogach z funduszy UE a wie pan do kogo należą rozsprzedane za bezcen CEMENTOWNIE potrzebne do budowy dróg ? Oświecę pana do Niemców i do kogo wróci pieniądz z budowy dróg? Budżet UE na przyszłe lata to nie jest Fundusz Odbudowy po pandemii, Polska otrzymała by tylko niewielki procent tego co sama wydaje na walkę z pandemią. F.O. to NIE jest bezzwrotna kasa a pożyczka którą trzeba będzie ODDAĆ. Polska nawet nie odczuje braku tej kasy, czy warto poświęcić NIEZALEŻNOŚĆ KRAJU który przez 50 lat słuchał MOSKWY, a teraz mamy słuchać rozkazów BRUKSELI bo jakiś komisarz ue uzna że w Polsce jest łamana praworządność, tak jak marchewka jest owocem a krab rybą by dostać dofinansowanie. A komisarz ue nie jest wybierany przez ludność ue a jest z nadania partii (NIEMIEC). A gdzie jest europejska praworządność jak LUKSEMBURG czy HOLANDIA tworzą RAJE PODATKOWE dla firm z którymi walczy prawo ue, gdzie jest wtedy potępianie tych czynów, a w nagrodę premier Luksemburga Juncker został szefem Komisji Europejskiej. Gdzie wtedy był pan Łącki i jego partia, POPARLI bo tak kazały Niemcy. UNIA TO JEST KONGLOMERAT INTERESÓW a nie towarzystwo brata Alberta. Proszę posłuchajcie wywiadu niemieckiego kardynała Mullera dla PAP TO ZROZUMIECIE O CO CHODZI Z TĄ NAGONKĄ NA POLSKĘ zresztą to nie jego pierwsza wypowiedź na temat Polski naprawdę warto polecam wszystkim szczególnie panu Łąckiemu .Do redakcji, dzięki że można pisać komentarze ale żeby być obiektywnym trzeba cały czas się uczyć bo prawa strona też w Polsce istnieje a nie tylko pisać o lewej i tzw. środku.