Porażka Polonii przed własną publicznością

2022-10-08 21:08
Adam Litwinowicz

W sobotę, przed własną publicznością, płotowska Polonia przegrała z Prawobrzeżem Świnoujście 1:2. Czwartoligowe Wybrzeże również przegrało, ale na wyjeździe, a już jutro derby powiatu gryfickiego w Trzebiatowie.

ZDJĘCIE 1 z 16

Pierwsza połowa meczu Polonii Płoty z Prawobrzeżem Świnoujście zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż nie brakowało sytuacji bramkowych. W drugiej części gry na prowadzenie wyszli gospodarze w 62. minucie po celnym trafieniu z rzutu karnego Mariusza Stachowiaka. Jednak w następnych minutach to goście lepiej radzili sobie pod bramką Polonii. W sumie zdobyli dwa trafienia i zdołali wywieźć 3 punkty.

W IV lidze grające w Dygowie z miejscowym Raselem Wybrzeże Rewalskie Rewal uległo 3:2. A już jutro o 11:00 w Trzebiatowie pojedynek miejscowej Regi z gryficką Spartą.