Porażka Jedynki z Góralkami

2020-11-28 21:16
Adam Litwinowicz

Zawodniczki SUS Travel Jedynki Trzebiatów w meczu rozgrywanym w Nowym Targu uległy miejscowemu Podhalu dopiero w dogrywce. W regulaminowym czasie gry zremisowały 6:6.

Na zdjęciu Jutrzenka Cirocka/fot. archiwum

Podopieczne Artura Cirockiego zagrały mecz ligowym w odległym Nowym Targu. Przegrywając po dwóch tercjach 6:3, dzięki znakomitej skuteczności Jutrzenki Cirockiej, która w ciągu niespełna 3 minut ustrzeliła 3 bramki, seniorki Jedynki doprowadziły do remisu. W dogryce lepsze okazały się gospodynie zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa. Najlepszą zawodniczką tego meczu w szeregach Jedynki została wybrana Jutrzenka Cirocka. Bramki dla zawodniczek z Trzebiatowa strzelały: Daria Drzymała, Natalia Skiba, Justyna Krzywak, Jutrzenka Cirocka (3).

SUS Travel Jedynka Trzebiatów po rozegraniu pięciu spotkań zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 13. punktami.