Popchnął kobietę i użył przemocy wobec policjantów

2023-05-29 13:26
Karol Szumny
2023-05-29 13:26

Prokurator Rejonowy w Gryficach skierował do Sądu Rejonowego w Gryficach akt oskarżenia wobec mężczyzny, podejrzanego o naruszenie zakazu zbliżania się oraz naruszenie nietykalności osobistej pokrzywdzonej, a następnie stosowanie przemocy fizycznej wobec interweniujących policjantów.

Prokurator Rejonowy w Gryficach skierował do Sądu akt oskarżenia wobec mężczyzny, podejrzanego o naruszenie zakazu zbliżania się oraz naruszenie nietykalności osobistej pokrzywdzonej, a następnie stosowanie przemocy fizycznej wobec interweniujących policjantów.

Jak ustalono, wobec sprawcy został prawomocnie orzeczony zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 30 metrów. Mimo tego sprawca kilkakrotnie popchnął pokrzywdzoną naruszając jej nietykalność cielesną. Nadto w toku interwencji związanej z agresywnym zachowaniem podejrzanego, używał on przemocy wobec interweniujących funkcjonariuszy Policji, w celu zmuszenia ich do zaniechania czynności służbowych.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Gryficach zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie. Sprawca częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Podejrzany był uprzednio dwukrotnie karany. Za zarzucone oskarżonemu czyny grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat  pozbawienia wolności.

źródło: Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Dawać dane pedała

odpowiedz
30.05.2023 17:34

Dawać oficjalnie kto gdzie i jak może by patola gryficka spuściła z tonu