Pomorzanin Nowogard — Rega Trzebiatów. Mecz odbędzie się dopiero w przyszłym roku

2021-11-19 15:19
Adam Litwinowicz
2021-11-19 15:19

Zawodnicy Intermarche Regi Trzebiatów zgodzili się na przełożenie meczu z Pomorzaninem Nowogard. - Chcemy do tego podejść zupełnie sportowo — powiedział Maciej Kiszkiel, trener drużyny z Trzebiatowa.

W sobotę zarówno Pomorzanin Nowogard, jak i Intermarche Rega Trzebiatów mieli zagrać swoje ostanie mecze w rundzie jesiennej. Jednak na prośbę drużyny z Nowogardu ten mecz został przełożony na przyszłą rundę. Pomorzanin Nowogard przeżywa trudne chwilę. W meczu rozegranym w Niechorzu, miejscowe Wybrzeże Rewalskie Rewal rozgromiło przyjezdnych 53:0. - Wiemy, że w Nowogardzie są bardzo napięte relacje. Nie wnikamy w to, bo z tym muszą poradzić sobie oni sami. Jednak zdecydowaliśmy się, po sportowemu, że jeżeli jest taka prośba, to zagramy z nimi w przyszłej rundzie — zaznaczył Maciej Kiszkiel. - Nie chcemy „kopać leżącego". Dla nas nie jest ważne, żeby wygrać wysoko, ale sprawiedliwie i w sportowych warunkach — dodał.

Po publikacji materiału otrzymaliśmy wiadomości od niektórych piłkarzy, którzy wyraźnie zaznaczali, że pomysł przełożenia meczu pojawił się ze strony prezesa. Oni jednak byli gotowi do rywalizacji i stawieniu się na boisku w optymalnym składzie.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Uczeń

odpowiedz
19.11.2021 16:08

Pan Kiszkiel jak zawsze klasa, brawo.

Adam

odpowiedz
19.11.2021 16:12

Bez sensu. Mogli grać