„Policz się z cukrzycą”. Weź udział w aquathlonie!

2022-01-13 22:34
Karol Szumny
2022-01-13 22:34

Gryficka pływalnia zachęca do wzięcia udziału w aquathlonie. Zawody odbędą się 29 stycznia, na które dzisiaj ruszyły zapisy. Opłaty startowe zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aquathlon to odmiana triathlonu. Zawodnicy kolejno: pływają i biegną, bądź biegną, pływają i jeszcze raz biegną. Tego rodzaju zawody odbędą się pod koniec stycznia na gryfickiej pływalni. Celem imprezy jest m. in. popularyzacja aquathlonu oraz triathlonu jako dyscypliny olimpijskiej.

Pierwszy z etapów aquathlonu odbędzie się na gryfickiej pływalni. Zawodnicy będą mieli do przepłynięcia 200 metrów. Następnie będą musieli przebiec dystans około 4 kilometrów. Trasa zostanie wyznaczona na terenach zielonych przy pływalni.

Limit startujących to 60 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata startowa będzie miała charakter cegiełki wrzucanej do puszki WOŚP – minimum 20 zł.

Zgłoszenia na zawody odbywać się będą poprzez stronę sport-time.com.pl (do 28.01.2022) oraz w dniu zawodów w godzinach od 7:00 do 9:00 w biurze zawodów (jeżeli nie zostanie wyczerpany limit).

Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia „IV Aquathlon - Policz się z cukrzycą”.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!