Policjanci z Gryfic rozdawali maseczki [ZDJĘCIA]

2020-04-19 9:03
Tomasz Krupecki
2020-04-19 9:03

Policjanci prewencji z Gryfic i jednostek terenowych wręczali maseczki ochronne mieszkańcom powiatu gryfickiego przekazane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach, przypominając, że oprócz obowiązku zakrywania twarzy wynikających z nowych ograniczeń, najważniejszy jest zdrowy rozsądek oraz wzajemna troska o zdrowie własne i innych osób.

ZDJĘCIE 1 z 4

Pandemia koronawirusa to trudny czas nie tylko dla służb, które na co dzień mierzą się z zagrożeniem, to również ciężki okres dla mieszkańców powiatu gryfickiego.

Wczoraj, mundurowi z Gryfic podczas pełnienia służby i wykonywania codziennych obowiązków wręczali maseczki ochronne mieszkańcom powiatu, a w szczególności tym osobom, które nie miały zasłoniętej twarzy zgodnie z nowymi przepisami. Maseczki zostały przekazane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach.

Policjanci informowali i upominali, że od 16 kwietnia br. do odwołania wprowadzono obowiązek zasłaniania nosa i ust.

- Celem prowadzonych działań było uświadomienie lokalnej społeczności, że tylko odpowiedzialne zachowanie, niejednokrotnie pełne wyrzeczeń, trudu i samodyscypliny pozwoli wygrać z epidemią i zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych - przekazuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach Zbigniew Frąckiewicz.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!