Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie kradzieży drabin

2020-07-17 15:30
Adam Litwinowicz
2020-07-17 15:30

Policja rozpoczęła śledztwo w związku z kradzieżą drabin, które znajdowały się na rusztowaniu przy ścianie, na której powstaje trzebiatowski mural.

- Potwierdzam, że otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży elementów rusztowania i prowadzimy w tym temacie śledztwo. Zakwalifikowaliśmy to jako wykroczenie – zaznacza Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

 – Ku naszemu zdziwieniu ktoś ukradł drabiny prowadzące na rusztowanie. Cukin, który miał przystąpić do pracy został niejako uziemiony – zaznacza Krzysztof Wasilewski, pomysłodawca powstania dzieła w Trzebiatowie. – To nie chodzi o drabiny, ale o fakt, że ktoś pokusił się na takie coś. Mariusz Kacynel zrobił remont za darmo, no to go w nagrodę okradli. Człowiek chciał dobrze, poświęcił się, oddał coś od siebie i został tak potraktowany. To wstyd dla naszego miasta – zaznacza. Jednocześnie uruchomiona została zrzutka na odkupienie brakujących elementów.

Inicjatorzy akcji wyznaczyli nagrodę za informację na temat kradzieży. Jednocześnie uruchomili transmisję na żywo z widoku na tworzony mural.

https://www.youtube.com/channel/UClHmoKFvXnXBzJPnmMlGGig/live?fbclid=IwAR1JEmaxFYIFvOaySVYwh7OH0R-t5P1-O7ADKcP10xwqpUGwwlvXCz3PFpQ

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

znajomi

odpowiedz
23.07.2020 03:07

Witam tu sie nie zgodze z tym to ze pan kacynel zrobil remont za dormo cos mi sie zdaje ze ten remont zrobil kosztem swoich bylych pracownikuw kturzy pracowali z nim przy budowie hotelu w Morzezynie od dwuch muesiecy znajomy i nie tylko prosi pana kacynela o wyplacenie mu azeglej pensji za 2miesiace i co obiecywal ze sie rozliczy ale jakis pueniedzy do dzis nie ma malo tego popristu znudzilo mu sie odbierac tel od znajomego w speawie pieniedzy to fo zablokowal zwby do nuego nie wydzwanial i gdzie tu uczczuwisc i dobridusznosc niestety ale znajomego zostawil na lodzie z dnia na dzien bez pracy pieniedzy i w dlugach bo musial z rodzina zyc jakos do szis nie mize z dluguw wyjsc moze pan kacyel zamiast drabuny odda ludzia pieniadze kture jest winny bo nawet nie zamartwil sie ze jego pracownicy maja rodziny i dzieci i wydatki pan kacynel lepiej niech z fimy zrezygnuje jak ma tak dalej robic mam nadzieje ze muj znajomy odzyska te pieniadze bo 3500tys to niemala suma Panie Kacynel prosze na tyle byc honorowym pracodawca zrobic zeberanie tyh ludzi co pan pieniądze jest winien i wytlumaczyc ludzia dlaczego pan nie wyplacil u pensji i kiwdy odzyskaja .. to jest moja rada bo inaczej wszwdzzie beda rakue kometarze i nie dostanie pan pezez to zadnego orzetarfu na budowe..dobranoc przepraszam za bledy jest jusz pyzno a ja jusz jestem stary pieniadze

lech

23.07.2020 03:07

Będzie otwarcie i poświęcenie, przyjdźcie z transparentami na których będą kwoty, które pracodawca wam jest winien. Taka reklama dobrze jemu zrobi.

ukradli drabiny dla oszusta i zlodzieja

odpowiedz
24.08.2020 11:10

Niech policja zajmnie sie wlascicelem tych drabin i lepiej niech prowadzi sledztwo w sprawie pana Kacynela mize sam powie dlaczego drabiny zginely a my ze ktos sobie zabral za dlugi kture p kacynel jest winien fla pracownikuw smiechu warte niech nikt nie wiezy w uczcziwosc p kacynela dla wielu jego bylych pracowniku kturych oszukal i beszczelnie zwolnil z pracy i nie wyplacil pensij za 2miesiace to zostanie oszustem zlodziejem . Policja niech wezmie w obroty Kacynela on napewno wie gdzie drabiny i a pi zatym niech poprowadzi sledztwio w sprawie oszzustw i kretactwa p kacynela zatrudnia pracownikuw na czarnro a po miesiacu zwalnia bez slowa i nie wyplaca pensji ..Panie Kacynel niech pan sam piwiw ile lydzi pan oszukal i jsk pezez pana byli peacownicy popadli w dlugi gdyz nie zaplacili ra rachunkuw itp KACYNEL ZLODZIEJU ODDAJ NAM PIENIADZE mize tez napisze na jakie to uzywki tracisz do.........cze to na pozatku dziennym u ciebie..