Pół wieku razem. W Trzebiatowie świętowali Złote Gody

2026-05-30 16:33
Karol Szumny
2026-05-30 16:33

To wyjątkowy jubileusz, który jest świadectwem miłości, wzajemnego szacunku i wytrwałości. Dziś w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary małżeńskie świętujące 50-lecie pożycia małżeńskiego.

ZDJĘCIE 1 z 8

Jubilaci odebrali gratulacje, życzenia oraz wyrazy uznania za wspólnie przeżyte pół wieku. Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszeń, wspomnień oraz podziękowań za budowanie rodzin i lokalnej społeczności przez kolejne dekady.

Życzenia dostojnym jubilatom złożyli burmistrz Trzebiatowa Marzena Domaradzka oraz przewodniczący Rady Miejskiej Dennis Warcholak. Spotkanie było okazją do wspólnego świętowania niezwykłego jubileuszu oraz podkreślenia wartości, jakie niesie ze sobą trwały i zgodny związek małżeński.

Jubilaci obchodzący Złote Gody

  • Barbara i Stanisław Kozubowscy
  • Ewa i Rajmund Rajewscy
  • Maria i Zdzisław Szymczak
  • Bronisława i Stefan Pełka
  • Halina i Waldemar Marcinowicz
  • Bronisława i Ryszard Grabowscy
  • Maria i Henryk Petryków
  • Jolanta i Roman Węgielscy
  • Danuta i Ryszard Basiukiewicz
  • Irena i Bogusław Kamińscy
  • Krystyna i Bogdan Domeraccy
  • Maria i Tadeusz Idzi
  • Bożena i Stanisław Minko
  • Eugenia i Wincenty Prokulewicz
  • Maria i Zbigniew Golczyk
  • Maria i Bolesław Bogdanik
  • Wiesława i Antoni Orlik

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Jozef

odpowiedz
31.05.2026 19:42

Gdzieresztatosawybrani

Rykoszet

odpowiedz
31.05.2026 19:56

Uroczystość mało uroczysta .To tylko Trzebiatow - miasto słoni