Pogoń Szczecin Football Schools-Płoty. Udane występy młodzików na Światowid Cup [FOTO]

2023-11-27 8:07
Karol Szumny
2023-11-27 8:07

Przez dwa dni w Łobzie odbywał się turniej halowy Światowid Cup, którego organizatorem był trener Światowida Remigiusz Borejszo. W sobotę zmierzyły się roczniki 2014 i 2012, a dzisiaj 2013 i 2011. W każdym roczniku brało udział po 6 drużyn. Grano każdy z każdym po 10 minut. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja zespołowa. Każdy zespół już na starcie był zwycięzcą. Każdy zespół otrzymał taki sam puchar.

ZDJĘCIE 1 z 9

"Należy podkreślić, że turniej był bardzo dobrze zorganizowany. Rywalizację zawodników swoim przemówieniem rozpoczął burmistrz Łobza Piotr Ćwikła. Wszyscy zawodnicy mogli w przerwach pomiędzy meczami posilić się ciastami, tostami i innymi smakołykami, przygotowanymi przez rodziców drużyny gospodarzy.

W sobotę drużyna Młodzika Młodszego zmierzyła się z:

- Akademią Młodego Piłkarza Nowogard;

- Sarmatą Dobra;

- Akademią Piłkarską Drawsko Pomorskie;

- Iną Goleniów;

- MLKS Światowid Łobez.

Podczas zmagań turniejowych nasz zespół reprezentowali:

Piotrek Żemła, Antek Spagarino, Ksawery Balicki, Sebastian Borowik, Wojtek Talaśka, Jakub Węgrzyn, Filip Rosołowski i Kuba Bąk z rocznika 2014. Łącznie w zawodach strzeliliśmy 5 bramek i 2 straciliśmy. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Węgrzyn, a najlepszym zawodnikiem z naszej drużyny został wybrany Sebastian.

W niedzielnym turnieju z udziałem Młodzika Starszego zagraliśmy z:

- Akademią Piłkarską Gryf Kamień Pomorski I;

- Akademią Piłkarską Gryf Kamień Pomorski II;

- MLKS Światowid Łobez I;

- MLKS Światowid Łobez II;

- Technik Świdwin.

W dzisiejszym turnieju naszą szkółkę reprezentowali: Gabrysia Balon, Antek Andrzejewski, Michael Sucharzewski, Marcus Ochwat, Jakub Węgrzyn, Wojtek Talaśka, Filip Rosołowski i Kuba Liszewski.

Dzisiaj strzeliliśmy 3 bramki, a straciliśmy 9. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Antek Andrzejewski, a Filip Rosołowski najlepszym zawodnikiem spośród naszej drużyny.

Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i sprawne przeprowadzenie turnieju oraz wszystkim rywalom za sportową postawę. Dziękujemy również naszym rodzicom za bezpieczny transport do Łobza."

tekst i zdjęcia: Pogoń Szczecin Football Schools-Płoty

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!