Pogoń Szczecin Football Schools-Płoty na turnieju rodzinnym „Tata i ja”

2023-06-27 8:50
Karol Szumny
2023-06-27 8:50

W sobotę 24 czerwca na boisku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy ulicy Twardowskiego z okazji Dnia Ojca odbyła się VI edycja wielkiego sportowego przedsięwzięcia "Tata i Ja" w której wzięło udział ponad 100 dwuosobowych drużyn. Wśród nich były również 4 pary z naszej szkółki: Adam, Davier, Ksawery i Antek z tatusiami oraz wujkiem. Ideą turnieju było podjęcie wspólnej, międzypokoleniowej aktywności, która integruje i wzmacnia więzi rodzinne oraz daje przykład do kształtowania w naszych rodzinach zdrowego stylu życia.

ZDJĘCIE 1 z 5

Dwuosobowe drużyny zostały podzielone na 12 grup według roczników naszych młodych zawodników, począwszy od rocznika 2019 do 2011. W każdej grupie znalazło się po 8 -10 zawodników. Wszystkim drużynom przydzielono nazwę określonego państwa i należało samemu sobie przygotować stroje i inne gadżety w barwach danego kraju. Na zdjęciach poniżej widać pięknie wymalowane twarze, koszulki, flagi, szaliki i inne suweniry charakterystyczne dla danego państwa. My reprezentowaliśmy Japonię, Niemcy, Danię i Chorwację.

Impreza rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki, którą jak zwykle na ekstraklasowym poziomie poprowadził nasz niezawodny spiker. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa. Wszyscy uczestnicy imprezy byli zwycięzcami. Rozegraliśmy w sumie po 9 meczy x 4 minuty. W całym turnieju na 12 boiskach rozegrano około 400 meczy, strzelono ponad tysiąc bramek. Wśród uczestników turnieju były również mamy i one także popisywały się udanymi dryblingami i efektownymi strzałami na bramkę przeciwnika.

Po 4 godzinach rywalizacji odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia medali, szalików i dyplomów. Wszyscy otrzymali takie same nagrody. Podczas turnieju można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotką Pogoni Gryfusem. W trakcie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali darmowy posiłek i ciepłe oraz zimne napoje.

Turniej ten był wielkim przeżyciem dla uczestników naszej szkółki. Sprawna organizacja i oprawa muzyczna dostarczyły nam wielu wspaniałych wrażeń. Już obiecaliśmy sobie, że w kolejnej edycji weźmiemy jeszcze liczniejszy udział. Naprawdę warto. Widać to na poniższych zdjęciach i filmach udostępnianych na stronie Pogoń Szczecin Football Schools-Płoty.

Pogoń Szczecin Football Schools-Płoty

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!