Plaże nudystów w regionie. Gdzie poopalamy się nago?

2023-07-25 15:05
Karol Szumny
2023-07-25 15:05

Sezon wakacyjny w pełni, a to oznacza, że chętnie wybieramy się na plażę. Wielu korzysta z klasycznych kąpieli słonecznych, jednak są też tacy, którzy oddają się opalaniu topless lub całkowicie nago. Gdzie w naszym powiecie (i nie tylko) zażyć takiej kąpieli z dala od wakacyjnego zgiełku?

Opalanie nago na plaży naturystów wciąż budzi kontrowersje, ale również spore zainteresowanie. To nie tylko forma kontaktu z przyrodą, ale również sposób na równomierną opaleniznę całego ciała, bez białych śladów stroju kąpielowego.

Gdzie w powiecie gryfickim poopalamy się nago? Co ciekawe, do dyspozycji mamy najdłuższą plażę dla nudystów w Polsce! Gdzie się znajduje?

To odcinek między Pogorzelicą a Mrzeżynem. Miłośnicy nagiego opalania mają do dyspozycji aż 10 kilometrów plaży. Teren ten należał kiedyś do jednostki wojskowej, dlatego w pobliżu nie ma żadnych domów wczasowych czy kwater. To pozwala na spokojny wypoczynek.

Co jeśli chcemy wybrać się nieco dalej? W pobliżu do wyboru mamy plaże pod Kołobrzegiem oraz pod Dziwnowem.

Opalający się nago znajdą coś dla siebie między Dziwnówkiem a Łukęcinem w powiecie kamieńskim oraz między Grzybowem a Dźwirzynem w powiecie kołobrzeskim. Z Trzebiatowa będzie to około 40 i 20 kilometrów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!