Piłkarski weekend

2021-06-19 10:22
Adam Litwinowicz
2021-06-19 10:22

Oprócz meczu Hiszpania — Polska kibice piłki nożnej będą mogli również emocjonować się zmaganiami piłkarzy na niższym szczeblu.

Już dzisiaj do rywalizacji przystąpią piłkarze grający w IV oraz okręgowej lidze. O godzinie 12:00 w Trzebiatowie rozpocznie się mecz Intermarche Rega Trzebiatów — Biali Sądów. Podopieczni Macieja Kiszkiela muszą przerwać słabą passę, aby pozostać w IV lidze. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 1:1. Aktualnie zawodnicy z Trzebiatowa zajmują 16. pozycję w tabeli, ich rywale są na miejscu 12.

Polonia Płoty również zagra przed własną publicznością, a ich sobotnim przeciwnikiem będzie drużyna Wieży Postomino. Jesienią ten mecz zakończył się remisem 2:2. Aktualnie Polonia zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce, ich przeciwnik jest na miejscu 15. Mecz Polonia Płoty — Wieża Postomino rozpocznie się o godzinie 11:00.

W lidze okręgowej (mistrzowskiej) Wybrzeże Rewalskie Rewal zagra w Szczecinie z liderem tabeli — Jeziorakiem. Przed tym spotkaniem drużyna z Rewala zajmuje 5. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 42 punkty. Ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 16:30. Sparta Gryfice zagra również na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie Iskra Golczewo. Sparta aktualnie jest na 7. miejscu, Iskra to trzecia drużyna.

W grupie spadkowej Wicher Brojce zagra w Mierzynie z tamtejszą Mierzynianką o godzinie 17:00. Wicher w tabeli jest na 5 miejscu (ostatnia drużyna poza strefą spadkową), Mierzynianka jest czwarta.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!