PIKNIK SPORTOWO – RODZINNY „ BE FIT AND ACTIVE”

2021-10-07 11:22
Redakcja
2021-10-07 11:22

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie wraz z Ludowym Zespołem Sportowym „ Zieloni” w Wyszoborze stworzyły projekt pt.: „ Be fit and active”,w ramach ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Gryficach otwartego konkursu dla organizacji pozarządowych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, sportu i inicjatyw popularyzujących zdrowy styl życia.  

ZDJĘCIE 1 z 11

Głównym celem naszego wspólnego projektu było przede wszystkim rozbudzenie aktywności fizycznej oraz propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.


6 października 2021 r. na terenie boiska LZS ” Zieloni „ w Wyszoborze odbył się Piknik Sportowo – Rodzinny „ Be fit and active”. Imprezę rozpoczęło powitanie gości przez panią dyrektor Marzenę Stępień. Zaszczycili nas swoją obecnością: Wicestarosta Powiatu Gryfickiego pan Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Płotów pan Radosław Mackiewicz, Zastępca Burmistrza Płotów pani Edyta Podgórska, Dyrektor MGOKiS w Płotach pan Paweł Marek oraz rodzice uczniów.


Specjalnie na te okazję zostały przygotowane liczne atrakcje! Na boisku pojawiła się kolorowa, dmuchana zjeżdżalnia, która okazała się największym hitem dnia! Kolejka dzieci ani na chwilę nie malała! Wszyscy z radością brali również udział w rozgrywkach sportowych. Mecz piłki nożnej, gra w palanta i w badmintona również gromadziły wielu uczestników, a widzów kibicujących swoim faworytom rozgrzewały do czerwoności!


Każde dziecko mogło wziąć udział w różnych konkursach i zabawach prowadzonych przez animatorów z MGOKiS w Płotach. Wspólne zabawy dzieci i ich rodziców były miłym akcentem pikniku! Wspaniale było patrzeć na aktywny udział wszystkich uczestników, tych małych i tych dużych. Takie momenty uświadamiają nam dorosłym, że aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu to czas, który warto poświęcić dla dobra dzieci, dla ich uśmiechu i szczęścia.


Na każdym pikniku nieodzowne jest wspólne grillowanie! Uczestnicy: młodsi i starsi, uczniowie i ich rodziny, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły ochoczo spożywali wspaniałą, tradycyjną kiełbasę z rusztu oraz potrawy z warzyw . Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca Pikniku Sportowo-Rodzinnego. Wokół rozbrzmiewała wpadająca w ucho skoczna muzyka prowokująca do tańca! Słychać było zewsząd śmiech dzieci!


Jednak wszystko, co dobre, szybko się kończy! Wszyscy uczestnicy pikniku po kilku godzinnej zabawie mającej na celu wspólne, zespołowe spędzenie wolnego czasu na łonie natury, radośnie zmęczeni, z żalem pożegnali miejsce zabawy i rozjechali się do domów. Mamy nadzieję, że uczestnikom pozostaną tylko miłe wspomnienia i będą cierpliwe oczekiwać na następną taką uroczystość.


Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!


Jolanta Mazur

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!