Piknik Rodzinny w SP w Modlimowie

2023-06-02 15:31
Karol Szumny
2023-06-02 15:31

Kolejny już raz z okazji Dnia Dziecka odbyło się w Szkole Podstawowej im. Świętego Jana w Modlimowie, wesołe, rodzinne, wspólne święto, mające na celu integrację całej szkolnej społeczności, czyli dzieci, rodziców i nauczycieli.

ZDJĘCIE 1 z 21

Ten radosny dzień obfitował w różne atrakcje, a boisko szkolne w Wyszoborze stało się miejscem wspaniałej imprezy! Dla dzieci przygotowano liczne konkursy, gry, zabawy i konkurencje sportowe. Wśród nich największą popularnością cieszyło się przeciąganie liny, puszczanie baniek mydlanych, malowanie na folii i papierze oraz kolorowanie kamieni. Nie zabrakło też tradycyjnego malowania twarzy.

Nastrój wspólnej zabawy udzielił się wszystkim zgromadzonym, szczególnie, że rozbrzmiewała skoczna, wpadająca w ucho muzyka, która słyszana była w każdym zakątku boiska i szkoły. 

Gdy jedni bawili się na świeżym powietrzu, inni mogli oglądać filmy i zajadać popcorn podczas seansu kina domowego. Świetną zabawę z pewnością dopełniła możliwość zjedzenia waty cukrowej i tradycyjnej kiełbaski z grilla.

Podczas trwania pikniku każdy uczestnik mógł wziąć udział w sesji fotograficznej z panią dyrektor Marzeną Stępień i  rodzicami, pozując w naszej szkolnej fotobudce lub na specjalnie przygotowanej ściance. 

Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo, bo ta impreza była doskonałą okazją do tworzenia więzi i nawiązywania przyjaźni. 

Do zobaczenia na kolejnym pikniku rodzinnym!

 

Jolanta Mazur

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Trzebiatów

odpowiedz
05.06.2023 19:55

Gdyby nie ta szkoła to by psy du… szczekały

Marzenna

odpowiedz
03.06.2023 10:17

No tam widać że Pani Sołtys działa

Nauczyciel

03.06.2023 10:17

To nie Pani sołtys, to szkoła organizowała dla dzieci i ich rodziców