Pierwszy śnieg już za kilka dni?

2020-11-18 17:03
Sylwester Wasiak
2020-11-18 17:03

Najnowsze prognozy przewidują zmianę pogody i być może pierwszy śnieg...

Już dzisiejszej nocy wystąpi zachmurzenie umiarkowane i duże, temperatura będzie się wahać w granicach 7°C. Wzrośnie prędkość wiatru, który okresami będzie dość silny, porywisty, południowo-zachodni.
Jutro czeka nas zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 10°C. Wiatr w porywach do 55 km/h południowo-zachodni. Już w nocy z czwartku na piątek mogą lokalnie pojawić się przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, lokalnie przygruntowe przymrozki do -2°C.
Pogoda na weekend przewiduje wystąpienie na terenie powiatu goleniowskiego przymrozków w nocy z soboty na niedzielę. Z rana w niedzielę możliwe są opady deszczu ze śniegiem, który później przejdzie w deszcz. W związku z powyższymi prognozami warunki do jazdy będą niekorzystne, a drogi miejscami mogą być śliskie.

 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Meteopata

odpowiedz
19.11.2020 11:45

Panie... to to nic. W Gryficach w sobotę po południu w okolicach placu zwycięstwa ma przejść podobno burza z błyskawicami. Potem zaś ma się pojawić radioaktywna tęcza. Za wszystko to odpowiedzialny jest silny wiatr z zachodu. Nad niebezpieczeństwem mieszkańców mają czuwać lokalne służby mundurowe. :)

Nicol

odpowiedz
19.11.2020 08:00

Ktoś się bawi w prawdziwą gazetkę ale nic ważnego nie jest tu dodane. Po co ta strona jest informacje z innych stron a tyle się dzieje

Zdjęcie jest

odpowiedz
30.11.2020 09:27

stare, w dodatku z Gryfic. A co ono robi na stronie goleniowskiej ?