Piąta edycja piłkarskiego eventu „Najwyższy czas przekopać port” za nami [FILM]

2021-07-27 9:39
Redakcja
2021-07-27 9:39

Mimo skróconej odległości, w tym roku również nie udało się przekopać portu. Event polegał na kopnięciu piłki do bramki znajdującej się po drugiej stronie Regi. Każdy uczestnik miał cztery próby.

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

kama

odpowiedz
29.07.2021 11:39

W swojej wypowiedzi chciałabym odnieść się do komentarzy osób piszących przede mną. Panie Trzebiatowianinie, jeśli nic nie robi obecny Burmistrz i czuje się Pan przez niego oszukany, proponuję startować na to stanowisko w kolejnych wyborach, może wówczas skończy Pan z zastojem w Gminie. Chciałabym jeszcze zwrócić Pańską uwagę na gruboskórność osoby burmistrza. Wiele razy miałam możliwość rozmowy i obserwacji pana Domańskiego i twierdzę, że Jego zachowanie i sposób bycia cefuje wysoki poziom kultury. Pani Jola i pan Eryk śmiało krytykowali obecność radnego na imprezie. To kolejny dowód na to, że Burmistrz potrafi rozmawiać i obcować ze wszystkimi nawet tymi "chamskimi", jak to określili w swojej wypowiedzi. Przypomnę jednak, bo pewnie gdzieś to umknęło piszącym, że mandat radnego pan Dąbrowski otrzymał od wyborców, nie od Burmistrza. Ponadto pani Jolu, czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, że psychologowie udowodnili, iż oceniamy innych na podstawie swoich, własnych doświadczeń i przeżyć. Szanowny panie Jolpinie, nazwiska według zasad ortograficznych piszemy wielką literą. Ponadto język Pana świadczy o ubogim zasobie słownictwa. Ponieważ tylko takie osoby stosują wulgaryzmy w oficjalnych wypowiedziach, a do takich należą komentarze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

eryk

odpowiedz
27.07.2021 12:42

Co na tej imprezie robił niesławny radny Dąbrowski?Gdyby pozorował piłkę było by to jakieś uzasadnienie obecności i zarazem sroga kara za złe zachowanie.A tak stał sobie obok burmistrza i się głupio uśmiechał jak gdyby nigdy nic.

Jola

27.07.2021 12:42

Robił wrażenie, ma haki na Józefa i tyle. Coś ich nierozłącznie łączy.

Trzebiatowianin

odpowiedz
27.07.2021 22:13

Pogonić to dziadostwo kopa w dupę na zapęd .Zastuj w gminie Jòzek ma to gdzieś pajacyki podskakują ale kasę biorą.Oszukał wyborcòw jest gruboskòrny idź ty koziołeczku do swojego Pacanowa kozy kuć ,wstydu nie masz gołosłowny człeku

Andrzej

odpowiedz
28.07.2021 23:48

Na tego sławnego Jòzka ma nie jeden haki ale teczki IPN zniszczone ale są świadkowie i tu ktoś ma mały problem.Może polecieć cała komitywa.

Jolpin

odpowiedz
27.07.2021 10:41

Krycha tak kopnął, że mało brakowało a trzeba by było ratowników wodnych mobilizować 🙉🙉🙉🤣🤣🤣🤣👎👎👎👎👎A domański jak to domański. Czyli mydło i powidlo. Pier... li co mi ślina na język przyniesie. Precz