Pedofil złapany na terenie powiatu gryfickiego! Opublikowano nagranie

2022-07-20 13:25
Karol Szumny
2022-07-20 13:25

„[…] żebym cię całował i pieścił, dotykał całego ciała… nie ma czego się wstydzić, to są przyjemne rzeczy, a jak będziesz chciała, to pokażę ci, jak się robi dzieci” – takimi słowami 50-letni Artur – pedofil złapany na terenie Płotów – zwracał się do 14-letniej dziewczynki. Dzięki akcji grupy Strażnicy Dziecięcych Marzeń mężczyzna trafił w ręce policji.

„Oj dobrze… no dobra…” – takimi słowami odpowiada Artur na przedstawiane mu wiadomości, które sam pisał do rzekomej 14-latki (w rzeczywistości był to podstawiony członek grupy zwalczającej pedofili).

50-letni Artur został złapany na terenie Płotów przez Strażników Dziecięcych Marzeń – grupę, która zwalcza pedofilów.

Jeden z członków grupy w rozmowie z pedofilem przytacza mu wszystkie wiadomości, które 50-latek kierował do podstawionej 14-letniej dziewczynki.

„[…] żebym cię całował i pieścił, dotykał całego ciała… nie ma czego się wstydzić, to są przyjemne rzeczy, a jak będziesz chciała, to pokażę ci, jak się robi dzieci”, „A uprawiałaś kiedyś seks?”, „Wstydzisz się?” – to tylko część wiadomości, które pisał pedofil.

Co ciekawe, 50-latek przyznaje, że sam ma dzieci. Nie wie jednak, co odpowiedzieć, gdy członek Strażników Dziecięcych Marzeń każe mu wyobrazić sobie taką sytuację z jego własnymi dziećmi.

W kolejnej części rozmowy 50-letni Artur kwituje: „Przecież bym się nie spotkał… to takie głupie jaja były”. Mężczyzna wysyłał też zdjęcia penisa, które – jak przyznaje – były z Internetu. Opisywał również zdjęcie: „Jest to potrzebne do kochania, będziesz tego pragnęła…”.

50-letni Artur został przekazany w ręce Policji. Na widok funkcjonariuszy pyta zmartwiony: „No czemu zadzwoniłeś…?”

Zobacz całe nagranie: Strażnicy Dziecięcych Marzeń – Facebook

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!