Pan Stanisław potrzebuje naszej pomocy

2021-01-25 10:54
Adam Litwinowicz
2021-01-25 10:54

Pan Stanisław z Robów (gmina Trzebiatów) potrzebuje pomocy. Znajomi zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na jego rehabilitację.

- Wszyscy znajomi patrzą z boku i mają wrażenie, że dostał udaru, ale nie jest tak źle. Prawda jest trochę inna jak myślimy - ja też tak myślałam dopóki nie porozmawiałam i nie dowiedziałam się jaka tragedia spotkała tych ludzi – zdradza Lucyna Socha – Grzelak, organizatorka zbiórki.

Pan Stanisław wśród znajomych znany jest jako „pan Ziutek”. 20 kwietnia 2019 roku doznał udaru mając 59 lat. Pan Stanisław po udarze ma sparaliżowaną lewą stronę. Nie może się sam poruszać, cały czas potrzebuje opieki. Jego żona ma uszkodzone biodro, nie jest w stanie przynieść sobie drzewa na opał, nie wykona takich czynności w których kiedyś pomagał jej mąż- teraz ona musi pomóc jemu. Konieczna była rehabilitacja, której koszty przewyższają oszczędności ludzi, którzy pracowali kilkadziesiąt lat. Jedna seria takich rehabilitacji to koszt ok. 8000 zł.

- Wierzę w dobro ludzi, którzy pozwolą temu panu wrócić do przyzwoitego życia – podkreśla organizatorka zbiórki na portalu pomagam.pl

 

Więcej informacji na profilu Pana Stanisława

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zocha

odpowiedz
25.01.2021 17:31

Czy można prosić autora a link do zbiórki.

Link

odpowiedz
25.01.2021 21:01

https://pomagam.pl/kyw4raan