Pamiątki znad morza – Jakie najchętniej kupują turyści?

2021-08-04 22:12
Karol Szumny
2021-08-04 22:12

Z każdym wyjazdem na wypoczynek wiążą się nie tylko zachowane wspomnienia, ale również pamiątki, które nabywamy w różnych celach. Część z nas kupuje je, żeby przypomnieć sobie chwile z danego miejsca, inni, żeby przekazać je rodzinie, a jeszcze inni dla własnej satysfakcji, że odwiedziło się określoną miejscowość.

O to, jakie pamiątki z Mrzeżyna najchętniej wybierają turyści, zapytaliśmy Natalię, która sprzedaje różnego rodzaju pamiątki i akcesoria związane z Mrzeżynem.

- Najczęściej turyści kupują magnesy, zwłaszcza imienne, ale nie tylko. Zazwyczaj biorą je dla rodziny. – mówi Natalia. – W mojej opinii pamiątki nie mają znaczenia dla kupujących. Chcą je mieć dla własnej satysfakcji, bo przyjechali z daleka i zależy im, żeby zabrać coś ze sobą. Turyści często kupują magnesy w dużych ilościach dla zasady; żeby tylko było, nie jakoś od serca. Gdy kupują dla rodziny, przeważnie mówią: „O, dobra, już mamy dla wszystkich – koniec”.

Jak jeszcze zauważa Natalia, klienci rzadko wybierają widokówki, więc to magnesy cieszą się największą popularnością na stoiskach z pamiątkami w Mrzeżynie.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

kytry

odpowiedz
05.08.2021 21:46

Z nad morza to mozna co najwyżej przywieść widokówkę lub muszelkę znalezioną na plaży. Reszta to chińska tandeta. Dziekuję,

Hektor

odpowiedz
06.08.2021 22:20

Brrr dreszcze az mnie przeszly. Wspanialy artykul