Paczka dla Bohatera. I Ty możesz pomóc

2020-11-18 11:21
Adam Litwinowicz
2020-11-18 11:21

Rozpoczęła się zbiórka do tegorocznej edycji „Paczki dla Bohatera”. Każdy może obdarować Tych, którzy niegdyś walczyli za naszą wolność.

Od 17 listopada do 5 grudnia trwa zbiórka produktów, które zostaną przekazane dla Bohaterów walczących o naszą wolność. - Zachęcamy do przynoszenia produktów spożywczych o długim terminie przydatności do spożycia (np.: herbata, kawa, kakao, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury, dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, gotowe posiłki, soki), artykułów chemicznych i do higieny (np.: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, mydło, pasty do zębów, środki czystości) oraz koców i ręczników – wyjaśnia Natalia Bajcarz, liderka trzebiatowskiej edycji „Paczki dla Bohatera”.

Miejsce zbiórki

- INTERMARCHE Trzebiatów (kosz stoi koło kasy)

- Przedszkole ul. Waryńskiego

- Przedszkole ul. Długa

- Przedszkole w Niechorzu

- szkoła Podstawowa nr 2 w Kamieniu Pomorskim

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ponury ( żart)

odpowiedz
18.11.2020 12:18

Na naszych ziemiach najwięcej jest bojowników UPA , walczyli o wolność ale innego państwa , oni też mają te przywileje ?

Czapajew

odpowiedz
18.11.2020 12:07

Od zakończenia wojny minęło 75 lat , aby walczyć z okupantem , trzeba było mieć lat około 15 .Ile więc osób po dziewięćdziesiątce jest predysponowanych do tej pomocy ? Ktoś policzył? A może to jest akcja dla samej akcji ? Ludzi będących w biedzie nie brakuje i trzeba pomagać , żeby się powoływać na kombatantów jest trochę przesadne .

Majster

18.11.2020 12:07

Choćby zostało ich trzech to dzięki nim możesz pisać to co chcesz. Druga sprawa to żę biednych nie brakuje. Widzieliście jakie w wielkich Stanach kolejki do banku żywności. Czemu w ludzkiej naturze jest od razu jakieś szukanie dziury w całym. Czy ktoś to policzył? Czemu szukamy czy ktoś chce jakiś przekręt zrobic? A trzecia to polacy o wolność walczyli też po drugiej wojnie światowej

Pelagia 1935

18.11.2020 12:07

Wszyscy , którzy żyją w tym nieudolnie rządzonym państwie są bohaterami