Otwarte kluby fitness i siłownie. Chętni ruszyli na trening

2021-05-28 20:29
Karol Szumny
2021-05-28 20:29

Od dziś swoją działalność wznawiają również kluby fitness oraz siłownie. Miejsca te zostały zamknięte w ostatnich dniach ubiegłego roku. O pierwszym dniu otwartej siłowni opowiedział Maksymilian Boruk – właściciel klubu fitness Fitmax w gryfickiej Gryf Arenie.

Od 28 maja działalność wznowiła gastronomia wewnętrzna, zwiększył się limit imprez okolicznościowych oraz zostały otwarte m. in. baseny, siłownie i kluby fitness. Jak twierdzi Maksymilian Boruk, trenujący długo czekali na ten moment.

- Klienci cieszą się, że w końcu mogą trenować na siłowni. Oczywiście wypożyczaliśmy sprzęt do domów podczas zamknięcia, trenujący jakoś sobie radzili, jednak to nie zastąpi normalnego treningu na siłowni mówi w rozmowie naszą redakcją Maksymilian Boruk.

- Tłumów jeszcze nie ma, mało osób zaczyna trening od piątku. Dzisiaj na siłowni byli stali bywalcy. Myślę, że od poniedziałku chętnych będzie więcej dodaje.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

czips kazimiesz

odpowiedz
29.05.2021 20:08

U mnie w domu i tak łazienki nie ma, więc kłócą stawiam na podwórzu przy dzikim bzie, ludziom z modlimowa to się nie pofoba