"Ostatnie Żniwa” w Rewalu – Labirynt Grozy powraca!

2023-09-28 18:59
SuperPortal24
2023-09-28 18:59

Już jutro 29.09.2023 (piątek), godz. 21:00 "Ostatnie Żniwa” w Rewalu. Zbliża się najstraszniejsza noc w całym roku, a z nią niezwykłe wydarzenie, które sprawi, że każdy odwiedzający Rewal poczuje dreszcz emocji i strachu. To nie jest zwykłe świętowanie Halloween, to "Ostatnie Żniwa” w Rewalu, które zapewni Wam niezapomniane przeżycia i adrenalinę na najwyższym poziomie! Wydarzenie przeznaczone jest tylko dla dorosłych i młodzieży od 16 lat za zgodą rodziców.

LINK DO VIDEO WYDARZENIA:

https://fb.watch/nluCRtb69Z/

Od godziny 21:00, drzwi do labiryntu otwierają się, a Waszym zadaniem będzie wykonać niebezpieczną misję w grze (używając swoich naładowanych telefonów), aby ostatecznie wydostać się z labiryntu grozy. Ale uwaga, czy jesteście gotowi na konfrontację z brutalnym Żniwiarzem?

"Ostatnie Żniwa” w Rewalu to wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie Was w świat najstraszniejszych koszmarów i horrorów znanych z wielkiego ekranu. Wyobraźcie sobie, że musicie stawić czoła psychopatom, których inspiracją byli Freddy Krueger, Leatherface czy Pennywise. To nie będzie zwykła gra – to walka o przetrwanie!

Cena wejściówki wynosi 59 złotych, a w ramach tego wyjątkowego wieczoru przygotowano dla Was wiele atrakcji:

  • Ognisko – Nic nie rozgrzewa tak dobrze jak pyszne jedzenie w atmosferze strachu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zaopatrzyć w kiełabski na miejscu.
  • Afterparty – Po przejściu przez labirynt grozy zapraszamy Was na afterparty, na którym będzie można świętować… życie. To idealna okazja, aby się zrelaksować, podzielić wrażeniami z innymi uczestnikami.
  • Dodatkowe atrakcje we własnym zakresie – Oczywiście, zachęcamy Was do przynoszenia ze sobą swoich ulubionych przekąsek i napojów, aby jeszcze bardziej wzmocnić ducha towarzyszący tej wyjątkowej nocy.

Czy jesteście gotowi na to wyjątkowe wydarzenie? Przygotujcie się na emocje, których nie zapomnicie przez długi czas. "Ostatnie Żniwa” w Rewalu to nie tylko strach, ale również zabawa, adrenalina i okazja do spędzenia niezapomnianej nocy w towarzystwie przyjaciół. Nie przegapcie tego wydarzenia i zarezerwujcie już teraz swoje miejsce w labiryncie grozy!

Data wydarzenia: 29.09.2023 (piątek)

Godzina: 21:00

Miejsce: Magiczny Labirynt w Rewalu

Cena biletu: 59 zł

Uwaga: Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16. roku życia za zgodą rodziców.

Link do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/1693043384542244/?active_tab=discussion

Strona www organizatora: https://magicznylabirynt.pl

Bądźcie gotowi na koszmary, jakie tylko mogą Was spotkać podczas "Ostatnich Żniw” w Rewalu

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Joanna

odpowiedz
29.09.2023 20:19

....I oby nie skończyło się tak jak przed laty w Koszalinie!!!

Emil

odpowiedz
30.09.2023 00:08

Wolę te pienądze wydać w lokalu gastronomicznym.

rolnik

28.09.2023 20:12

dożynki

Endrju

28.09.2023 20:12

Sam jesteś syf, dno, 5m mułu i wodorosty. Fajnie że ktoś chciał coś takiego zorganizować. Według mnie jak najbardziej na plus takie imprezy. Szkoda tylko że tak słabo nagłośnione bo dowiedziałem się dzień przed i nie mogę tam być. Czy według ciebie lepiej siedzieć w domu i oglądać tvpis lub inne tv propagandy, zamiast spotkać się w gronie znajomych na świeżym powietrzu, wypić jakieś piwko i się pobawić? Kiedyś ludzie spotykali się w gronie znajomych praktycznie codziennie, robili ogniska, robili różne imprezy integracyjne. Niestety w dzisiejszych czasach nikt nie ma na to czasu ponieważ każdy musi zapiera....ć żeby przeżyć. Fajnie że ktoś chce coś zrobić i integrować ludzi. Dla mnie bardzo ciekawe wydarzenie. Pozdrawiam ludzi z otwartym podejściem na życie. Tym którzy siedzą przed tv i tylko marudzą : smacznej kawusi i miłego wieczoru