Ostatni raz u siebie. Rega pewnie pokonuje Astrę Ustronie Morskie

2023-06-03 13:22
Karol Szumny
2023-06-03 13:22

W 29. kolejce Klasy Okręgowej Rega Trzebiatów pewnie pokonała Astrę Ustronie Morskie 4:0.

W sobotnie przedpołudnie rozpoczął się jeden z przedostatnich meczów Klasy Okręgowej w tej rundzie. Rega Trzebiatów podejmowała na własnym stadionie Astrę Ustronie Morskie. Wynik spotkania otworzył w 20. minucie spotkania Daniel Kocur, który wykorzystał sytuację sam na sam, ominął bramkarza i zdobył bramkę. Następnie w 38. minucie, bezpośrednio z rzutu rożnego, strzelił Jarosław Jarecki. W drugiej połowie dwie bramki dołożył Arkadiusz Szustek.

- Stanęliśmy na wysokości zadania, chłopaki do samego końca pokazali charakter i zaangażowanie, to cieszy. Szkoda tych urwanych punktów po drodze, przez co nie możemy powalczyć z Gryfem Kamień Pomorski o baraże. Mimo to zawsze gramy o trzy punkty, zawsze dla kibiców, zwłaszcza, że był to ostatni mecz przed naszą publicznością – mówi Jarosław Jarecki.

Rega Trzebiatów zakończy sezon na 3. pozycji w tabeli. Przed ostatnią kolejką Klasy Okręgowej do drugiego Gryfa brakuje im 8 punktów.

- Myślę, że ten sezon był mimo wszystko udany. Co prawda, nie udało zrealizować celu, jaki założyliśmy sobie przed sezonem, ale 3. miejsce to nie jest złe miejsce. Zespoły, z którymi przegraliśmy walkę o awans, to dobre drużyny. Ina Goleniów i Gryf Kamień Pomorski były w tym sezonie po prostu lepsze i to trzeba im przyznać – powiedział Jarosław Jarecki.

W ostatniej kolejce Rega Trzebiatów zagra na wyjeździe z Mewą Resko.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!