Opady deszczu i silny wiatr. Prognoza pogody

2023-01-30 8:03
Karol Szumny
2023-01-30 8:03

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej-Państwowy Instytut Badawczy ostrzega przed silnym wiatrem wiejącym w naszym powiecie. Możliwe również opady deszczu.

Nasz region znalazł się pod wpływem gwałtownego układu niskiego ciśnienia znad Skandynawii. Niż o imieniu Nicolas przyniesie silne porywy wiatru. IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia.

„Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 80 km/h a okresami do 85 km/h, południowo-zachodniego skręcającego na północno-zachodni” – brzmi ostrzeżenie. Obowiązuje ono od dzisiaj od godziny 1:00 do jutra (31.01.) do godziny 2:00.

Na dziś synoptycy zapowiadają 5°C. Możliwe opady deszczu przechodzącego w śnieg. We wtorek również opady deszczu. Podobna aura będzie również w pierwszych dniach lutego. Przejaśniać się ma dopiero w piątek.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Czpies

odpowiedz
30.01.2023 12:01

Tsza kury pohowac i zamknonc w kurniku bo we zeszłym roku jak był taki wiater to wywiało mnie kury że żem je zbierał od karnicy do lendzina

Do czutających

30.01.2023 12:01

Nie zwracajcie uwagi na tego debila czpiesa, ten przygłup pod każdym artykułem pisze tym swoim prostackim bełkotem i myśli, sorry, wydaje mu się, że to jest śmieszne. Tak na prawde to ten matoł skupia się na tym jak pisze, a nie nad tym co pisze i jaki to ma sens, taki po prostu burak i nierób zafajdany. Siedzi cały dzień w szafie i smaruje co mu w pustym baniaku kołacze, byle by do roboty nie iść.