Oldboje Regi świętują 30 lecie istnienia klubu

2023-11-15 12:58
Adam Litwinowicz
2023-11-15 12:58

W najbliższą sobotę w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu odbędzie się III edycja turnieju piłki nożnej halowej puchar Burmistrza Trzebiatowa. Będzie to jednocześnie turniej, w którego trakcie zawodnicy — oldboje Regi Trzebiatów świętować będą 30 lecie istnienia klubu.

- Trzebiatów to miasteczko, w którym mieszkają cudowni ludzie — kreatywni, pełni pasji i zaangażowania do wielu przedsięwzięć. To miejsce w sercu, którego sportową wizytówką była Rega Trzebiatów. To w tej drużynie wielu ludzi nawiązało trwałe więzi, łącząc miłość do piłki nożnej z przyjacielskimi relacjami — zaznaczają organizatorzy zawodów.

- Przygoda z piłką nie trwa zbyt długo, a pustkę po jej zakończeniu trzeba czymś wypełnić. Dlatego w 1993 roku Pan Marian Szczeciński wraz z przyjaciółmi chcąc dalej realizować swoją i swoich boiskowych przyjaciół pasję zakłada drużynę Oldboy Rega Trzebiatów. Na przestrzeni lat drużyna uczestniczy w rozgrywkach I lub II Pomorskiej Ligii Oldbojów a przez jej skład przewijają się wszystkie pokolenia piłkarskiego Trzebiatowa i okolic. Trzebiatowscy Oldboje grają gościnne na terenie całego kraju, godnie reprezentując Trzebiatów. I tak już przez trzydzieści lat dajemy radość sobie i tym którzy uwielbiają futbolu w zwolnionymi tempie — podkreślają.


To właśnie 30 lat istnienia Oldboy Rega Trzebiatów jest powodem organizacji halowego turnieju piłkarskiego w Mrzeżyńskim Centrum Sportu już w najbliższą sobotę 18 listopada o godzinie 10:00. W turnieju udział wezmą drużyny z naszego regionu, stworzą one grupę i zagrają systemem każdy z każdym, a zwycięzcą zostaną ci, którzy ową grupę wygrają. Oldboy Rega Trzebiatów wystawi dwie drużyny, więc warto przybyć i kibicować tym którzy swoją postawą i z największą radością budowali piłkarski Trzebiatów.

 

 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Jerzypazdzierski@wp.pl

odpowiedz
16.11.2023 14:17

Mam ponad 70 lat byłem i jestem fanem a co zadko się zdaza chcę nim być

Kazimierz

odpowiedz
16.11.2023 18:47

No nie do wszystkich dotarli. Ja trochę życia sportowego zotawiłem w kochanym klubie Rega Trzebiatów. Kazik Fesio.

Oberek

odpowiedz
17.11.2023 09:23

Cudowni kreatywni ludzie w Trzebiatowie? NIE ZNAM TAKICH.