Oldboje po raz kolejny zagrali dla Frania

2023-09-08 10:26
Karol Szumny
2023-09-08 10:26

Mecz charytatywny dla Frania Foremnego w ramach drugiej kolejki II Pomorskiej Ligi Oldbojów za nami. Oldboje Regi Trzebiatów zmierzyli się z Drawą Drawsko Pomorskie.

fot. Rega Trzebiatów - Oldboje

W minioną środę w Trzebiatowie odbył się mecz charytatywny dla Frania Foremnego. Chłopiec cierpi na neuroblastomę – nowotwór układu nerwowego. Oldboje Regi Trzebiatów charytatywnie zmierzyli się z Drawą Drawsko Pomorskie. Udało się zebrać 1850 złotych i 10 euro.

To nie koniec charytatywnych imprez w Trzebiatowie. W poniedziałek, 11 września, o godzinie 17:30 odbędzie się marsz i bieg „Biegniemy i idziemy dla Frania”. Uczestnicy wyruszą spod Ratusza.

„Na trasie biegu/marszu spotkamy wielu ludzi, prosząc o wsparcie. Każdy kto chce może się przyłączyć: biegacze, nie biegacze, osoby uprawiające nordic walking i inne aktywności, dorośli i dzieci, wiek nie gra roli. Tempo dostosujemy do całej grupy - z całego serca zapraszamy” – zachęcają organizatorzy.

Dzień później – 12 września – odbędzie się „Kolarski Przejazd Charytatywny”. Miejsce zbiórki: OSP Trzebiatów, 17:00. Dystans i trasa do ustalenia na miejscu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!