Ogłoszenie

Dodane: 13-10-2021 11:11:53
Praca brygadzista Gryfice
KONTAKT: 697 742 288
Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w zakładzie produkcyjnym? Wiesz jak motywować ludzi, planować proces produkcyjny i przygotowywać dokumentację? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

oferujemy

umowę o pracę
ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
bonus 40% w zależności od wyników
pracę dwuzmianową (docelowo trzyzmianową)
możliwość rozwoju zawodowego

zadania

zarządzanie podległym działem i zespołem
podział zadań w zespole oraz kontrola ich realizacji
egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
kontrola nad utrzymaniem porządku na stanowiskach pracy
organizowanie, planowanie i kontrola procesu produkcyjnego na swoim dziale
współpraca pomiędzy działami
nadzorowanie terminów zdania wyrobów do dalszej produkcji
dbanie o efektywność oraz jakość pracy
raportowanie czasu pracy oraz pracy wykonanej przez pracowników
pobieranie materiałów do bieżącej produkcji oraz rozliczanie się z tych materiałów
udoskonalanie procesu produkcji, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień
odpowiedzialność za całokształt dokumentacji sporządzanej na swojej zmianie

oczekujemy

doświadczenia w pracy na stanowisku brygadzisty lub kierownika
wykształcenia średniego
podstawowej znajomości obsługi komputera w tym programów Excel, Word
umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (pirometr, suwmiarka, poziomica)
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną/technologiczną
umiejętności kierowania zespołem pracowników, budowania relacji w zespole, motywowania oraz delegowania zadań

Mile widziane:

wykształcenie wyższe
podstawowa znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen)
doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami stosowanymi do obróbki produktów konglomeratowych/kompozytowych (szlifierka, frezarka, zgłębiarka, polerka, wiertarka),
doświadczenie w pracy z laminatami oraz żelkotami
uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami!
Elżbieta Kamińska
tel. 697 742 288
e-mail: elzbieta.kaminska1@randstad.pl