Ogłoszenie

Dodane: 12-06-2020 8:08:28
Opiekun osoby starszej/opiekun medyczny pilnie poszukiwany
KONTAKT: 606699958, kadra@lesnapolana24.pl
MTP Gryfice to nowoczesne, kompleksowe, prywatne Centrum Opieki i Rehabilitacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Opiekun medyczny, opiekun osoby starszej

Miejsce pracy: Centrum Opieki i Rehabilitacji Leśna Polana, Gryfice

Opis stanowiska:

pomoc pielęgniarce przy transporcie pacjentów
udzielanie świadczeń pielęgnacyjnych, opiekuńczych oraz higieniczno-sanitarnych
współpraca z pozostałym personelem medycznym

Oczekiwania:

odpowiedzialność
komunikatywność
empatia
mile widziany kurs na opiekuna osoby starszej
doświadczenie w pracach opiekuńczych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne
komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia, umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
wprowadzenie w zakres obowiązków
możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.