Ogłoszenie

Dodane: 10-06-2021 22:10:44
Truskawki - Samozbior
KONTAKT: 536929856
Nowy sezon 2021 – kontynuujemy dobra tradycje🤩🤩🤩

🥳Nie wiesz jak spędzić weekend. Przyjedź z rodziną na pole. ( ale jesteśmy otwarci również od poniedziałku do niedzieli)? Zapraszamy serdecznie wszyskich.

🍓🍓🍓 Zbieramy truskawki samodzielnie, BEZ LIMITU, opłata tylko za zebrane kg

💰💰💰Truskawki Eko w cenie 5-6 zł kg💰💰💰(cena może ulec zmianie)⏳ Start około 14 czerwca

☎️ 536 929 856 (7:00-19:00)

🗺 72-311 płoty. Wyszobor 32

⏰ codziennie 8:00-16:00

Od kilku lat zajmujemy się produkcja truskawek i malin. W roku 2020 zaskoczyła nas, jak i również cały świat -pandemia korona-wirusa🦠. Dla tego postanowiliśmy otworzyć plantacje dla wszystkich chętnych. Okazało się to strzałem w 10. Dostaliśmy możliwość poznać wielu różnych dobrych Liudzi, i zaopatrzyć ich w świeże, smaczne i zdrowe truskawki🍓. Dzięki temu nie straciliśmy plonu !!! A ile szczęśliwych twarzy dzieci🥳🥳🤩🤩. Kiedy maluch widzi 10 hektarów truskawek i można zjeść ile się zmieści do brzuszka, to radości niema granic. To bezcenne💰.

🛎O co tu chodzi?!

☎️Dzwonimy i uzyskujemy wszystkich informacji na temat zbiorów – jak dojechać, jak się przygotować, jakie są zasady i co będzie niezbędne.

💡 Bierzemy dobry humor🥳, dzieci👨‍👩‍👧‍👦, koszyczki🛒 i duży bagażnik🚗🚌 oraz wodę do picia.

💸 Zbierają Państwo 🍓🍓🍓 truskawki tyle ile umieścicie do skrzynek czy koszyczków. Oczywiście można przyjeżdzać wielokrotnie. I nie koniecznie żeby zbierać. Można jeść tyle, ile chcesz – czy możesz ))) A opłata tylko za zebrane do koszyczków. Nie pobieramy opłat wjazdowych, parkingowych czy innych bzdur.

Ważne.

Pole nie jest traktowane chemia czy nawozami sztucznymi. Co daje nam zdrowe i smaczne owoce, ale może odrobine drobniejsze jak te w marketach. Warto pamietać ze miejscami na polu występuje pokrzywa – dla tego prosimy ubierać odpowiednie, długie ubranie i dobre obuwie. Dojazd jest łatwy – 10 km od Gryfice. 45km od Kołobrzeg. Mamy dużo miejsca parkingowego i duże pole (10 ha)