Ogłoszenie

Dodane: 28-04-2021 8:08:32
Praca dla Murarza (murowanie w klinkierze) w Belgii
KONTAKT: praca.asiapoland@gmail.com
Firma Asia Poland Cooperation Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje:
Murarzy
do podjęcia współpracy na terenie Belgii
Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy w Belgii w miejscowości okolice Genk - Maasmechelen

Obowiązki:
• Murowanie w klinkierze
• Murowanie fasad w klinkierze
• praca na budowie (wille, domy, budynki mieszkalne oraz użyteczności publicznej),
• prace ogólnobudowlane związane z murowaniem,

Wymagania:
• Doświadczenie w murowaniu w klinkierze oraz murowanie fasad w klinkierze
• Umiejętność czytania planów,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kategorii B
• Motywacja i chęć pracy

Oferujemy:
• Długo terminową, legalną prace w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
• Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie w dobrym standardzie
• Opiekę polskiego koordynatora
• Pracę w miłej atmosferze

Prosimy o załączenie klauzuli do Cv:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:
praca.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.