Ogłoszenie

Dodane: 18-05-2023 9:09:29
CIEŚLA SZALUNKOWY HOLANDIA + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
KONTAKT: 451 194 534, cyprian@intemporis.net
Poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych i betoniarzy z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.
Praca w Holandii w okolicach Groesbeek i w różnych innych lokalizacjach na terenie centralnej i południowej Holandii.

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie szalunków systemowych i tradycyjnych.
Umieszczenie gotowych elementów.
Prace montażowe.
WYMAGANIA:
Doświadczenie jako cieśla szalunkowy minimum 2-3 lata
Znajomość systemów PERI, DOCA i TRADYCYJNEGO SZALOWANIA
Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego
Dyspozycyjność, umiejętność pracy niezależnie i w grupie
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY
Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia
Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€
OFERUJEMY:
Holenderską umowę o pracę
Punktualną, cotygodniową wypłatę
520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy
Bezpłatne zakwaterowanie
24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie
Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego
Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy
Długotrwałe projekty
CV ze zdjęciem w języku angielskim i polskim proszę przesyłać na cyprian@intemporis.net
tel: 451 194 534