Ogłoszenie

Dodane: 31-05-2022 13:01:19
Chętnie zatrudnimy Kierowcę/ Kuriera
KONTAKT: info@kubameble.com 790 872 582
Firma Kuba Meble w związku z ciągłym rozwojem oraz zmianami w swojej strukturze chętnie zatrudni Kierowcę/Kuriera.

Szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej, lubisz zawsze byś na czas. Chętnie podejmujesz inicjatywę, lubisz prace z innymi i chcesz być częścią naszego zespołu, zapraszamy.

Twój zakres obowiązków:

-załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją
-kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla Klientów
-dbanie o porządek na aucie oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru

Nasze wymagania:
-prokliencka postawa
-skrupulatność i dokładność
-dyspozycyjność
-uczciwość i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
-chęć rozwoju i doskonalenia się
-prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
-umowę o prace na pełen etat
-wysokie wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie
-posiłek regeneracyjny
-przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info(malpa)kubameble.com lub osobiście w Salonie Kuba Meble w Gryficach przy ul. Mickiewicza 1,