Objazd nie wpłynie na komunikację miejską? Jest kolejny komunikat PKS Gryfice

2023-03-17 12:06
Karol Szumny
2023-03-17 12:06

W ubiegłą środę PKS Gryfice poinformował o wyłączeniu dwóch przystanków komunikacji miejskiej w Gryficach w związku z przebudową skrzyżowania ulic Broniszewskiej i J. Dąbskiego. Dzisiaj wydano kolejny komunikat, w którym przekazano, że na ten moment rozkład jazdy pozostaje bez zmian.

Przystanki komunikacji miejskiej przy ulicy Nadrzecznej i przy ulicy Broniszewskiej miały zostać wyłączone od 20 marca. Taka decyzja zapadła w związku z przebudową tamtejszego skrzyżowania na rondo. Obecnie jednak rozkład jazdy pozostaje bez zmian.

„Szanowni Pasażerowie, przekazujemy najświeższe informacje związane z komunikacją miejską w Gryficach. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, przystanki przy ulicy Nadrzecznej 43 (w stronę miasta) oraz przystanki przy ul. Broniszewskiej, w obu kierunkach pozostają otwarte dla komunikacji miejskiej. Rozkład jazdy pozostaje bez zmian. Jednakże w przyszłości nastąpi czasowe wyłączenie wyżej wymienionych przystanków, o czym oczywiście poinformujemy. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy” – poinformował PKS Gryfice.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

jarek

odpowiedz
17.03.2023 12:09

o czym jest ten artykul? Czy o tym, ze jak nie ma robot drogowyach to pks jezdzi normalnie a jak beda to rozklad bedzie inny? Masakra.

GRAFF

odpowiedz
21.03.2023 06:45

JUŹ Z TYCH KOMUNIKATÓW NIC NIE ROZUMIEM 15 O3 ZAMYKAMY POTEM OTWIERAMY POTEM ZAMYKAMY 20 03 ALE PO POŁUDNIU POTEM PRZYSTANKI NIE CZYNNE TERAZ CZYNNE ALE POTEM ZNÓW NIE CZYNNE NIC JUŹ NIE ROZUMIEM KŁANIA NAM SIĘ BAREJA 😂😂😂😂😂

paula

odpowiedz
20.03.2023 09:14

czyli z osiedla nie beda jezdziły bo nic nie ma na ten temat