Nowy sklep KAFELEK OUTLET w Gryficach – Płytki na każdą kieszeń!

2023-11-10 15:25
Artykuł sponsorowany/materiał partnera
2023-11-10 15:25

W Gryficach otworzył się nowy sklep Kafelek OUTLET, który oferuje bogatą ofertę wysokiej jakości płytek ceramicznych wraz z produktami niezbędnymi do ich położenia. Pracownicy sklepu na życzenie klienta wykonują wizualizacje 3D z wykorzystaniem wybranych przez klientów płytek.

ZDJĘCIE 1 z 12

2 Listopada w Gryficach otworzył się sklep z płytkami ceramicznymi – KAFELEK OUTLET.

- Mamy duży wybór i modne wzory w przystępnych cenach. W ofercie posiadamy: płytki imitujące marmur, drewno, kamień naturalny, beton, modne płytki wykonane techniką carvingu i lapatto – mówi Piotr Majchrzak, właściciel sklepu. – Produkty wyłącznie pierwszego gatunku od producentów Polskich, Hiszpańskich, Włoskich, a nawet z dalekich Indii. Oferujemy produkty wysokiej jakości w niskich cenach - dodaje.

 - Dla naszych klientów wykonujemy wizualizacje. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu, lub nie jest pewien, czy płytki, które wybrał do swojego domu będą dobrym wyborem, wówczas my wizualizujemy je w projekcie. Proponujemy również różne rozwiązania oraz udzielamy wskazówek – mówi Karolina, projektantka sklepu Kafelek OUTLET.

- W Kafelek OUTLET sprzedawane są również potrzebne materiały, takie jak kleje, fugi, silikony, hydroizolacja. Wszystko, co jest potrzebne do położenia płytek i wykończenia wnętrz z płytkami, można kupić u nas – zaznacza właściciel sklepu.

Na terenie powiatu gryfickiego świadczymy darmową usługę transportu zakupionych poroduktów.

Do końca roku trwa specjalna promocja w Kafelek OUTLET.

- Każdy klient, który zrobi zakupu do 31.12.2023 otrzyma 10 procent rabatu na cały asortyment. Zachęcamy do odwiedzenia nas na stronie: www.kafelekplytki.pl, oraz w mediach społecznościowych: FB KAFELEK PŁYTKI - podpowiada personel sklepu.

Sklep Kafelek OUTLET mieści się przy ul. Niekładzkiej 5A w Gryficach, kolejna brama za niebieskim marketem budowlanym.