Nowe mieszkania coraz bliżej. Można już zobaczyć plan lokali

2024-04-10 19:01
Karol Szumny
2024-04-10 19:01

Ogłoszono już przetarg na budowę budynku, w którym znajdzie się 48 nowych mieszkań w gminie Trzebiatów. Na stronie zachodniopomorskiej SIM można się zapoznać planami poszczególnych lokali.

Nowe mieszkania w Trzebiatowie coraz bliżej. „Ogłoszono już przetarg na budowę budynku, w którym znajdzie się aż 48 nowych mieszkań” – poinformowała w środę Gmina Trzebiatów.

Na stronie simzachodniopomorskie.pl udostępniono listę mieszkań. Już teraz można się zapoznać planami poszczególnych lokali mieszkalnych. „Warto teraz trzymać rękę na pulsie, bowiem lada chwila zatwierdzone zostaną warunki najmu tych mieszkań” – zaznaczają urzędnicy.

Zgodnie z założeniami, przy ul. Kryształowej w Trzebiatowie zostanie wybudowany budynek mieszkalny wielorodzinny o czterech kondygnacjach nadziemnych. W budynku znajdzie się 48 lokali mieszkalnych o powierzchni od 37,3 m² do 68,7 m².

Ponadto budynek wyposażony będzie w trzy klatki schodowe i trzy windy osobowe. Każde mieszkanie ma dostęp balkonu, a mieszkania na parterze mają dostęp do tarasu. Na parterze zlokalizowano pomieszczenia techniczne. W budynkach zlokalizowano mieszkania dla osób niepełnosprawnych. Na terenie działki przewidziano 37 stanowisk postojowych, w tym 3 stanowiska dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!