Nowa Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej pod Gryficami już otwarta [FILM]

2021-10-01 20:58
Sławomir Miszel
2021-10-01 20:58

Dr Andrzej Krajewski, wieloletni ordynator Oddziału Oparzeniowego oraz Oddziału Chirurgii Plastycznej w Gryfickim Szpitalu po wielu miesiącach przygotowań sfinalizował otwarcie swojej drugiej Kliniki. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w powiecie gryfickim, ale drugi pod szyldem Państwa Krajewskich. Dziś (1.10.) w Rzęskowie nastąpiło oficjalne otwarcie – więcej w naszym materiale filmowym.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Iks

odpowiedz
02.10.2021 09:33

Kogo ta reklama interesuje?

pajączki

odpowiedz
01.10.2021 22:31

jeśli prywatne zabiegi od wielu lat, wykonuje w szpitalu i na oddziale ,którym kieruje, to i może otworzyć klinikę,a co nie stać go. ip znane redakcji, gdyby pan k, miał ochotę na doniesienie o pomówienie

Kazimierz Trzpis

01.10.2021 22:31

"Doniesienie o pomówienie"?...Raczej skierowanie na badania psychiatryczne dla Ciebie...Cóż w tym dziwnego, że człowiek obdarzony talentem od Boga rozwija go na wszelkie możliwe sposoby po to by pomagać ludziom?...Według Ciebie powinien spocząć na laurach, może zostać lekarzem rodzinnym i jeżeli zaistnieć to może posługując się wulgaryzmami spod znaku ośmiu gwiazdek, może np. zdjęciem z Martą Lempart i uczestniczeniem w wulgarnych spędach angażując do tego także Dzieci... Pan Krajewski postąpił by nieodpowiednio gdyby nie wykorzystał swojego talentu, talentu, który niewielu jest dane posiadać. Pan Krajewski wobec Kraju swój dług spłacił, dług zaciągnięty na swoje wykształcenie, pracując dla Niego przez 30 lat... Jak już musisz to swoje pretensje kieruj do tych, którzy się w Polsce kształcili za państwowe środki ale tu nie pracowali... Dzięki takim ludziom nasz szpital może istnieć bo kiedy następuje brak kadr na którymś oddziale i ich szefa znanego z fachowości, to taki oddział przestaje istnieć. Przykładem ot choćby laryngologia.

TROĆ

01.10.2021 22:31

Po zakręconym Czypisie , najmądrzejszy nie jest w stanie poprawić .Pokręcenie z poplątaniem

Rozbawiony

01.10.2021 22:31

Pięknymi słowami dyżurny Kaziu potrafi jak chce udźwignąć pozytywne myślenie wobec lekarzy, cóż za metamorfoza. Sąd czyni cuda ha ha ha.