Nietypowa sytuacja podczas powyborczej rozmowy. Nagle podjechała karetka

2024-04-22 11:27
Karol Szumny
2024-04-22 11:27

W niedzielę późnym wieczorem nasz reporter rozmawiał ze zwycięzcami II tury wyborów samorządowych. Podczas rozmowy w Trzebiatowie doszło do nietypowej sytuacji. Marzenie Domaradzkiej, nowej burmistrz, swoje gratulacje złożyli przejeżdżający akurat ratownicy medyczni. Użyto sygnałów świetlnych.

Marzena Domaradzka z blisko 59% poparciem została nową burmistrz Trzebiatowa. Wczoraj po ogłoszeniu wyników reporter SuperPortalu24 rozmawiał na ten temat z nowo wybraną włodarz gminy.

- Jestem bardzo wzruszona. Czuję ogromne zobowiązanie mieszkańców Trzebiatowa. To jest ogromny sukces Trzebiatowa. To 2832 głosy na zmianę, na nowość, na działanie, na pobudzenie tej gminy, tak aby ruszyła z tej bocznicy i abyśmy nabrali tempa – mówiła Marzena Domaradzka.

W wydarzeniu uczestniczył również sztab wyborczy nowej burmistrz, a także jej rodzina. Kiedy głos zabrał mąż Marzeny Domaradzkiej, na twarzach uczestników zaczęły się odbijać niebieskie sygnały świetlne. Była to przejeżdżająca karetka.

- Pani burmistrz, gratuluję pani – padło z ambulansu. Słowa te spotkały się z radością sztabu i salwą braw. Po chwili rozmowa była kontynuowana.

Obejrzyj całe wystąpienie Marzeny Domaradzkiej po ogłoszeniu wyników: Gmina Trzebiatów wybrała nowego burmistrza

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!