Nielegalny salon hazardu zlikwidowany! Zabezpieczono m.in. 6 automatów do gier

2020-10-01 11:57
Katarzyna Adamiak
2020-10-01 11:57

Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego doprowadzili do zamknięcia nielegalnego salonu gier hazardowych, który funkcjonował w Gryficach.

ZDJĘCIE 1 z 3

Wielogodzinne działania zwalczające nielegalny hazard przeprowadzone zostały w środę 30 września. W czasie kontroli jednego z lokali, przy ulicy Niepodległości w Gryficach, funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów do gier i monitoring.

Jak informuje rzecznik prasowa Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie, to był kolejny raz, kiedy funkcjonariusze musieli użyć siły, aby dostać się do lokalu z automatami.

- Przestępcy organizujący proceder nielegalnego urządzania gier na automatach wykazują coraz większą czujność i coraz większą wagę przykładają do swojego bezpieczeństwa". Do lokalu wpuszczane były wyłącznie osoby zaufane, weryfikowane przez obsługę lokalu. Magnetyczny zamek w drzwiach oraz kamery „pilnujące” wejścia miały uniemożliwić funkcjonariuszom likwidację tego punktu przekazuje Małgorzata Brzoza.

Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym, za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 i grzywna do 100 tysięcy złotych za każde urządzenie.

Sprawę prowadzi Zachodniopomorski Urząd Celno-Skarbowy w Szczecinie.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marian

odpowiedz
01.10.2020 13:22

Ale sukces ja dziękuję przecież to z 6lay tam stoi. Pod sama komenda.

andrzej

odpowiedz
01.10.2020 14:49

Trzeba zadać sobie pytanie- kto korzystał z tego rodzaju hazardu.Wszystkie instytucie takie jak policja,prokuratura urząd skarbowy ,urząd miasta,straż miejska,siedziba posła PO ,o plebanie nie wspomnę oddalone kilka set metrów.Rzeczywiście sukces- to typowa błazenada ,nieudacznictwo wszystkich urzędów- wstyd i hańba.Uważam że wszystkie te osoby pełniące kierownicze stanowiska powinny spalić się ze wstydu.

Kraszan Alibabamebe

01.10.2020 14:49

pod jakim numerem to było ? bo nic nie kumam.....

imię

odpowiedz
03.10.2020 09:16

sukces, ponieważ tylko rząd może dawać złudne nadzieje na wygraną haha

Tadzio

odpowiedz
01.10.2020 20:15

To końca życia nie można się będzie dorobić ?