Nasze drużyny w kolejnej rundzie Pucharu Polski ZZPN!

2022-11-27 14:00
Karol Szumny
2022-11-27 14:00

Dzisiaj odbyły się kolejne mecze V rundy Pucharu Polski ZZPN. Z powiatu gryfickiego swój mecz rozegrali: Wybrzeże Rewalskie Rewal oraz Rega Trzebiatów. Obie drużyny awansowały do kolejnej rundy.

fot. Wybrzeże Rewalskie Rewal – media klubowe // V runda Pucharu Polski

W niedzielę, 27 listopada o godzinie 12:00, rozpoczęły się spotkania: Wybrzeża Rewalskiego Rewal oraz Regi Trzebiatów. Wybrzeże mierzyło się na stadionie w Pobierowie z Błękitnymi II Stargard, natomiast Rega zagrała na wyjeździe z Okrętem Mirand Szczecin.

Błękitni II Stargard – podobnie jak Wybrzeże Rewalskie Rewal – występuje na co dzień w IV Lidze i znajduje się obecnie na 7. pozycji w tabeli, a więc o siedem oczek wyżej niż Wybrzeże. Z kolei Okręt Mirand Szczecin to drużyna z B Klasy (gr. 2), która znajduje się obecnie na 3. lokacie.

Obie drużyny z naszego powiatu pokonały swoich przeciwników. Wybrzeże Rewalskie Rewal po bramkach Jacka Magdzińskiego i Konrada Daty pokonało Błękitnych II Stargard 2:1, natomiast Rega Trzebiatów zwyciężyła aż 5:1. Bramki dla Regi zdobyli: Jarosław Jarecki, Mateusz Czapłygin, Oskar Marcinkowski, Kamil Kordowski + jedno trafienie samobójcze rywala.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kamil

odpowiedz
27.11.2022 15:24

Rega to potrzebuje obrońców. Tak dużo tracimy bramek