Nasi sztabowcy na spotkaniu z Jurkiem Owsiakiem

2023-09-24 13:30
Karol Szumny
2023-09-24 13:30

Sztabowcy z Płotów oraz z Gryfic – Marcin Gręda i Dominik Balcerzak – wzięli wczoraj udział w III Ogólnopolskim Zjeździe Sztabów WOŚP. Spotkanie odbyło się w Dziwnowie w powiecie kamieńskim.

Nasi sztabowcy na spotkaniu z Jurkiem Owsiakiem. Na górze: Marcin Gręda i Dominik Balcerzak

Sztabowcy z całej Polski spotkali się wczoraj na zjeździe sztabów WOŚP, podczas którego zapoznali się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zbliżającego się Finału.

- Dla nas jako lokalnych organizatorów jest to dobry czas, aby skonsultować wszystkie nasze działania, móc porozmawiać z pracownikami fundacji i innymi sztabami. Możemy podzielić się też uwagami oraz nowymi pomysłami w celu jeszcze lepszej organizacji kolejnych finałów – mówi Marcin Gręda, szef sztabu w Płotach.

- Dzień wypełniony był panelami tematycznymi prowadzonymi przez pracowników Fundacji WOŚP oraz oczywiście samego Jurka Owsiaka, który zawsze wywiera największe wrażenie na wszystkich uczestnikach zlotu – dodaje Dominik Balcerzak, szef sztabu w Gryficach.

Niespodzianką dla uczestników zjazdu był rejs statkiem z portu w Dziwnowie, a dzień zakończył się integracją sztabowców i pracowników fundacji, która odbyła się w Międzywodziu.

- Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z całego dnia i z jeszcze większą energią i zapałem wyjechali przygotowywać się do kolejnego, już 32. Finału WOŚP, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku – powiedział Dominik Balcerzak.

Jednocześnie ogłoszony został kolejny organizator zjazdu, który już za rok zorganizuje Sztab w Piotrkowie Trybunalskim.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Felek

odpowiedz
24.09.2023 16:11

Kiedy to się k..... skończy. Wy serca nie macie .

Jan slodowy

odpowiedz
24.09.2023 15:27

Dobrze dobrze. Będzie Polska uśmiechnięta i wolną. Zależna od Niemców i Rosjan. Znów wrócimy na szparagi. Już zaczęło mi tego brakowac

ĄĄĄĄcki

odpowiedz
24.09.2023 17:03

nawet Ącki wystąpił, prawdę by napisał na swoich banerach wyborczych - "NIEMCY W NASZYCH SERCACH" jak u jego pryncypała Tuska

Mieszkaniec

odpowiedz
25.09.2023 17:54

Zlot instrukterzowy Koalicji Oszustów 0

Dorota

odpowiedz
28.09.2023 23:51

WSTYD wy młodzi wycieracie się jak szmatą wartościami, jakie przyświecały tej inicjatywie. Nigdy nie będziecie ludźmi z WOŚP, sprzedaliście się politykom. Tego nie da się zapomnieć.