Narkotyki w nielegalnym salonie hazardu! Kolejna akcja funkcjonariuszy KAS i policji

2024-01-31 16:50
Karol Szumny
2024-01-31 16:50

W lokalu przy ul. Wojska Polskiego w Trzebiatowie po raz kolejny oferowano nielegalne gry hazardowe. Ponadto, sprzedawano tam narkotyki. - Zabezpieczyliśmy 5 gramów amfetaminy, zapakowanej w trzy woreczki – informuje Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. To kolejna interwencja w tym miejscu.

Interwencja KAS przy ul. Wojska Polskiego w Trzebiatowie // archiwum

W lokalu przy ulicy Wojska Polskiego w Trzebiatowie po raz kolejny oferowano nielegalne gry hazardowe. Przypomnijmy, że funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej interweniowali tam pod koniec listopada ubiegłego roku.

We wtorkowy wieczór, 30 stycznia, ponownie miała miejsce interwencja w tym miejscu. Jak informuje Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie, działania funkcjonariuszy KAS związane były ze zwalczaniem nielegalnego hazardu.

- Zamknęliśmy lokal w centrum miasta, którego szyby były tradycyjnie oklejone folią. Lokal był monitorowany, miał drzwi zamknięte od środka na zasuwę oraz zamkniętą kratę na kłódkę na drzwiach wejściowych – mówi w rozmowie z SUPERPORTALEM24 Małgorzata Brzoza.

W związku z tym funkcjonariusze zdecydowali o siłowym wejściu do lokalu. Potwierdziły się też wcześniejsze ustalenia, że sprzedawano tam narkotyki.

- Zabezpieczyliśmy 5 gramów amfetaminy, zapakowanej w trzy woreczki. Ukryte one były w muszli WC, w przewodach wentylacyjnych oraz w ubraniu jednej z osób będących w lokalu – dodaje rzecznik.

Ponadto, funkcjonariusze KAS zabezpieczyli w lokalu 10 stanowisk komputerowych wykorzystywanych do nielegalnego urządzania gier hazardowych, komputer sterujący, monitoring oraz 250 zł w gotówce.

- Pozostałe dwie osoby przebywające w lokalu zostały przesłuchane w charakterze świadków na okoliczność przebywania w lokalu, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe. Osoba posiadająca narkotyki została zatrzymana i przewieziona na komisariat przez wezwanych na miejsce funkcjonariuszy policji – poinformowała Małgorzata Brzoza.

Działania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wspierali policjanci z Komisariatu Policji w Trzebiatowie.

fot. KAS

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!