Nagrody za osiągnięcia naukowe oraz w dziedzinach sportu i kultury przyznane

2020-10-02 9:54
Katarzyna Adamiak
2020-10-02 9:54

W Brojcach wręczono nagrody za osiągnięcia naukowe, a także w dziedzinie sportu i kultury dla mieszkańców i organizacji zasłużonych dla samorządu. Wyróżnionych uhonorował wójt Michał Zinowik wraz z Radą Gminy.

ZDJĘCIE 1 z 3

Jak informuje Urząd Gminy w Brojcach, uroczystość odbyła się ostatniego dnia września br. i była zwieńczeniem wspólnej pracy radnych i wójta celem utworzenia programów stypendialnych oraz systemu nagród. Są one przeznaczone dla uczniów szkół z terenu gminy za wyniki w nauce i w konkursach przedmiotowych oraz dla mieszkańców gminy, którzy dzięki osiągnięciom na polu sportowym i kulturalnym promują gminę Brojce oraz przyczyniają się do jej rozwoju w tych obszarach.

Wśród wyróżnionych znalazło się 23 uczniów ze Szkół Podstawowych w Brojcach i Dargosławiu, którzy osiągnęli średnią ocen z przedmiotów obowiązkowych powyżej 5,0 oraz Szymon Ruciński (Uczeń Roku SP Dargosław), Julia Matera, Maksymilian Dudkowski, Aleksandra Bodnar, Maja Kuczkowska, Katarzyna Pilch, Pani Halina Goszczyńska i Stowarzyszenie Historyczne Pamięć i Tożsamość.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!