Nadal bez przełamania

2022-08-21 18:23
Adam Litwinowicz

W II kolejce ligi okręgowej żadna z naszych drużyn nie odniosła zwycięstwa. Rega i Polonia nadal bez punktów.

ZDJĘCIE 1 z 14

Żadna z naszych drużyn występujących w klasie okręgowej nie odniosła zwycięstwa w zakończonej, drugiej kolejce. W sobotę zarówno Sparta, jak i Polonia przegrały swoje mecze. Sparta grająca w Trzygłowie uległa Orłowi Łożnica 0:1. Polonia Płoty grająca w Kamieniu Pomorskim przegrała z tamtejszym Gryfem 4:0. W niedzielę na Stadionie Miejskim w Trzebiatowie miejscowa Rega zmierzyła się z Iną Goleniów. Goście już w 2. minucie zdobyli pierwszego gola. Na przerwę piłkarze schodzili z boiska przy prowadzeniu gości 0:2. W drugiej połowie Ina grała coraz śmielej. Udało im się zdobyć w sumie pięć bramek. Podopieczni Macieja Kiszkiela zdołali zdobyć dwa celne trafienia. Gole dla piłkarzy z Trzebiatowa strzelili Arkadiusz Szustek i Marcin Kocur. Mecz zakończył się zwycięstwem Iny Goleniów 2:5.

(Fotorelacja z meczu Rega Trzebiatów - Ina Goleniów)