Na skate parku pojawi się nowy element

2022-09-16 11:27
Katarzyna Adamiak
2022-09-16 11:27

Do końca tego roku na skate parku przy Gryf Arenie zamontowany zostanie nowy element akrobatyczny – Fun Box.

Starostwo Powiatowe w Gryficach ma dobrą wiadomość dla młodzieży korzystającej z mieszczącego się przy Gryf Arenie skate parku. Otóż do końca tego roku obiekt wzbogaci się o nowy element akrobatyczny – Fun Box. Dodatkowo zmodernizowane zostaną istniejące jego elementy. Planowana inwestycja wyniesie 70 tys. złotych.

Skate park przy ulicy Piłsudskiego jest sukcesywnie modernizowany i naprawiany. W ubiegłym roku, w ramach rozwoju strefy aktywności sportowej Gryf Areny w Gryficach zrewitalizowano tzw. grindbox. Koszt tamtej inwestycji wyniósł 40 tys. zł. W przyszłym roku na obiekcie planowane są kolejne zadania.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Gryf

odpowiedz
16.09.2022 21:29

Może jeszcze jeden oddział ortopedyczny też na koszt podatników otworzą Kiedy w końcu wyjebią tych zjebow z tego urzędu. A tam u nich tez tylko nasrać.

Gryficzanin

odpowiedz
18.09.2022 20:21

Naprawiany i modernizowany ta jasne mieszkam nie daleko i to wygląda tak czesc młodzieży niszczy a cześć jak widziałem na własne oczy naprawia. Pozatym gdzie się podział park dla psów? Były plany gotowe , wyznaczone miejsce i co ? Zmienił się starosta i plany poszły w p...u. skończyło się robienie czego kolwiek dla ludzi . Nic tylko pilnowanie stołków to się tyczy i starostwa i urzędu burmistrza