Na gryfickim Stawku nie ma ratowników. Co się stało?

2023-07-21 12:59
Karol Szumny
2023-07-21 12:59

Ratownicy wodni pełniący dyżur na gryfickim kąpielisku „Stawek” nie stawili się dzisiaj do pracy. Z tego też powodu obecnie niedozwolone jest wchodzenie do wody w tym miejscu. - Jutro wszystko powinno wrócić do normy – zapowiada Milena Kopytiuk, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji w Gryficach, administrator obiektu.

Gryf Arena PCSRiP w Gryficach poinformowała o tymczasowym zakazie kąpieli na kąpielisku miejskim „Stawek”. Ratownicy wodni nie stawili się dzisiaj do pracy.

- Kontaktowaliśmy się już z firmą, która nas obsługuje, żeby wyjaśnić przyczynę – mówi w rozmowie z SUPERPORTALEM24 Milena Kopytiuk, dyrektor Gryf Areny PCSRiP w Gryficach.

Przekazała, że na ten moment pracownicy Gryf Areny pilnują na miejscu, aby nikt nie wchodził do wody. - Mamy zapewnienie, że jutro będzie już pełna obsada – zapowiada Milena Kopytiuk.

Na stronie Gryf Areny pojawił się też komunikat w tej sprawie:

„Z uwagi na niewywiązanie się z warunków umowy zawartej z fundacją D.T. Sport, która w okresie letnim 2023 świadczy usługi ratownicze na kąpielisku miejskim "Stawek" w Gryficach, informujemy że od dnia dzisiejszego obowiązuje zakaz kąpieli do dnia osiągnięcia porozumienia z w/w firmą. Przepraszamy mieszkańców za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji”

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!