Muzyczna Majówka Online w Gryficach. Czas Poloneza w domu, na tarasie i w ogrodzie

2020-04-30 10:14
Katarzyna Adamiak
2020-04-30 10:14

Zbliża się pierwsza w historii Gryfic wirtualna majówka. W tym roku ze względów bezpieczeństwa świętowanie odbędzie się poprzez media społecznościowe.

Gryfickie majówkowe świętowanie – choć nie takie, do jakiego przywykliśmy – to jednak się odbędzie. Już dziś gmina Gryfice, Gryficki Dom Kultury oraz Red Swing Low Gryfice zapraszają Muzyczną Majówkę Online.

1-go, 2-go i 3-go Maja w samo południe muzycy z gryfickiej orkiestry za pośrednictwem Facebooka, Instagramu oraz kanału YouTube zagrają utwór związany z obchodzonym tego dnia Świętem Narodowym lub przypadającą na ten dzień ważną rocznicą i tak:
• 1-go maja razem muzyką będziemy świętować rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej
• 2-go maja pochylimy się Wspólnie nad znaczeniem naszych Symboli Narodowych świętując Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
• 3-go maja razem powspominamy i uczcimy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go maja.

W każdy z tych dni o 12.00 odbędzie się premiera utworu, utworu specjalnego - nagranego przez naszych muzyków bezpiecznie w swoich domach.

3 maja odbędzie się też Czas Poloneza. Tym razem nie na Placu Zwycięstwa, ale do czego nakłania Gryficki Dom Kultury, w domach, w ogrodzie lub na balkonie.

- Sfilmujcie się, ewentualnie swoich bliskich. Prześlijcie filmik na nasz adres infogdk@o2.pl lub wrzućcie bezpośrednio na naszego FB. Wszystkie Wasze filmiki będą na bieżąco zamieszczane na naszej stronie www.gdk-art.net – zachęca Gryficki Dom Kultury.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!