Modelki z Płotów w wielkim finale. Jak im poszło? Mamy wyniki! [ZDJĘCIA, FILM]

2023-05-26 22:12
Karol Szumny
2023-05-26 22:12

Za nami gala finałowa Miss Nastolatek i Miss Województwa Zachodniopomorskiego. Brały w niej udział dwie mieszkanki powiatu gryfickiego – Martyna Żółtek i Nikola Kusiak. Na miejscu był też nasz reporter. Znamy wyniki.

Mieszkanki Płotów – Martyna Żółtek i Nikola Kusiak – walczyły o tytuł Miss Województwa Zachodniopomorskiego 2023 oraz Miss Nastolatek Województwa Zachodniopomorskiego 2023. Wszystko zależało od liczby głosów.

Pisaliśmy o tym tutaj: Mieszkanki naszego powiatu walczą o tytuł najpiękniejszych w województwie!

Kandydatka z największą liczbą głosów otrzymała: tytuł Miss Województwa/Nastolatek Internautów Woj. Zachodniopomorskiego 2023, awans do finałowej dziesiątki/ósemki podczas gali finałowej oraz przepustkę do ogólnopolskiego etapu.

Głosowanie trwało do dziś, do godziny 16:00. Z kolei o godzinie 19:00 odbyła się gala finałowa, na której poznaliśmy wyniki. Na miejscu był reporter SUPERPORTALU24.

Martyna Żółtek walczyła o tytuł Miss Województwa Zachodniopomorskiego. Niestety nie udało jej się zakwalifikować do finałowej dziesiątki. Nikola Kusiak walczyła o tytuł Miss Nastolatek Województwa Zachodniopomorskiego. Udało jej się znaleźć w finałowej ósemce, a ponadto została wybrana Miss Publiczności!

Gratulujemy naszym mieszkankom!

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

🤬🤬🤬

odpowiedz
27.05.2023 17:06

Wszędzie te gminne ustawki po znajomości. Zenuaaaa wstyd